MojAndroid

O2 od minulého roka sprístupnilo najrýchlejšiu sieť LTE v zahraničí pre svojich zákazníkov už v 26 krajinách sveta. Celkovo môžu zákazníci O2 surfovať v LTE sieti 35 roamingových partnerov. Zákazníci potrebujú k tomu iba zariadenie a SIM kartu, ktoré podporujú technológiu 4G. Najnovšie pribudne budúci týždeň Brazília.

„Zákazníci O2 surfujú v najrýchlejšej 4G sieti bez poplatku za rýchlosť už v 26 krajinách sveta a Madeire a Azorských ostrovoch celkovo s 34 roamingovými partnermi. Už počas leta budú pribúdať aj ďalšie krajiny a roamingoví partneri, pričom hneď v polovici júla sa sprístupní LTE sieť u partnera v Brazílii,“ povedal René Parák, riaditeľ korporátnej komunikácie spoločnosti O2.

Zákazníci O2 môžu surfovať v najrýchlejšej LTE sieti bez špeciálnych poplatkov navyše už celkovo v 26 krajinách sveta. Stačí mať iba zariadenie a SIM kartu, ktoré podporujú 4G a môžu si užívať najrýchlejší 4G internet v roamingu bez príplatkov za rýchlosť. Prehľad krajín a partnerských operátorov s LTE pokrytím môžete nájsť aj na tomto odkaze.

Na Slovensku už túto jeseň budú môcť zákazníci O2 surfovať v najrýchlejšej 4G sieti vo všetkých krajských, okresných mestách a priľahlých obciach, čím operátor dosiahne pokrytie 4G takmer 60% populácie. 2G služby O2 sú dostupné takmer pre 100% populácie a 3G pre 70% populácie.

Zdroj: Tlačová správa

8.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+