MojAndroid

Fanúšikom alternatívnych launcherov zaplesalo srdce. Nova Launcher sa dočkal finálnej verzie s označením 5.0, ktorá prináša na všetky (podporované) Android zariadenia novinky a funkcie z Androidu 7.1 Nougat. Tie boli doteraz dostupné v predošlých beta verziách, no ako to s beta verziami býva, nemuselo v nich všetko fungovať korektne. To je však minulosťou.

nova-launcher-5-0

Nova Launcher 5.0 prináša funkcie ako gesto potiahnutia pre otvorenie menu s aplikáciami, nový toolbar s vyhľadávaním, nové výsledky vyhľadávania medzi aplikáciami, nový typ uzamknutia obrazovky cez časovač, niekoľko nových gest dostupných pomocou dvojitého poklepania, či skratky aplikácií z Androidu 7.1 priamo na domácej obrazovke. Noviniek je rozhodne viac, no ide skôr o menšie vylepšenia alebo vychytávky. Najlepšie pochopíte, o čom je nový Nova Launcher, keď si ho nainštalujete. Využiť na to môžete priložený APK súbor, web vývojárov alebo odkaz na obchod Play.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: AndroidPolice

14.12.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+