MojAndroid

Je skvelé vidieť, ako rýchlo dokážu byť naimplementované funkcie z najnovšej verzie Androidu do alternatívnych launcherov. Výborným príkladom je aj populárny Nova Launcher, ktorý vo svojej beta verzii teraz ponúka novinky z najnovšieho Androidu L.

Nová verzia launcheru má označenie 3.0.2 Beta a prináša niekoľko vylepšení. Okrem iného si budete môcť vyskúšať na svojom zariadení niektoré dizajnové prvky Androidu L. Nastaviť si môžete vzhľad priečinkov podobný tomu v novej verzii systému, vybrať si môžete aj ikonu pre menu s aplikáciami, ktorá sa nachádza v Androide L. Výrazným grafickým prvkom je aj animácia v aplikáciách, ktorá teraz môže pripomínať nový Android. Okrem toho prináša tento update aj vylepšenia fungovania launcheru na novom systéme Android L a množstvo ďalších menších opráv a vylepšení.

Nova-Launcher-Update-screenshots

Aj takýmto spôsobom môžete vyskúšať novinky v systéme aj na svojom zariadení. Ak sa chcete zúčastniť beta testovania, pripojte sa ku komunite na sociálnej sieti Google+. Ak nemáte záujem stať sa členom komunity a poskytovať spätnú väzbu vývojárom, aplikáciu si môžete vyskúšať aj pomocou APK súboru. Oficiálnu verziu Nova Launcheru si zasa môžete stiahnuť pomocou nášho widgetu nižšie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: phandroid

3.7.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+