MojAndroid

Vývojári mobilných aplikácií využívajú s obľubou svojich fanúšikov pri testovaní nových verzii a funkcii softvéru. To platí aj pre populárny Nova Launcher, ktorý v najnovšej beta verzii prináša zaujímavé novinky. Predovšetkým sú to nové animácie prechodov a pole pre vyhľadávanie v menu s aplikáciami.

Na obrázku nižšie môžete vidieť jednu z nových animácií, ktorá sa aktivuje pri vyvolaní menu s aplikáciami. Okrem toho sú dostupné aj ďalšie – slide up, zoom a fade. Vyhľadávanie v aplikáciách má taktiež veľký význam najmä pre používateľov, ktorých už unavuje neustále listovanie v menu. Ak si chcete novinky vyskúšať, môžete si stiahnúť najnovší APK inštalačný súbor na tomto odkaze. Prihlasovanie do beta programu v tomto momente nie je aktivované.

nexus2cee_Circle_animation_1_thumb

 

Aktualizácia 28.8.2014

Aplikácia Nova Launcher je už vo verzii 3.1 dostupná v obchode Play. Môžete si tak užiť nové prechody a ďalšie novinky!

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: androidpolice

28.8.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+