MojAndroid

Jeden z najpopulárnejších alternatívnych launcherov pre Android – Nova Launcher – bol niekoľko týždňov v beta verzii, ktorá priniesla novinky a funkcie z Androidu N. Dnes sa však aplikácia dostala do finálnej verzie 4.3, ktorá vystupuje z “beta” kabátu a spomínané funkcie prináša všetkým používateľom. Nova Launcher v4.3 tak všetkým prináša napríklad nočný režim, štýl zložiek ikon ala Android N, vylepšené nastavenia pre vyhľadávací panel, či opravu známych chýb a nedostatkov.

Náš tip
Nova Launcher Beta pridáva nové priečinky z Android N Developer Preview 2

Najviac všetkých zaujme zrejme nočný režim. Ten dokáže zmeniť prostredie systému do tmavých farieb, ktoré neťahajú oči a v prípade AMOLED displejov aj šetria energiu z batérie. Nočný režim mení konkrétne nastavenia, menu s aplikáciami, zložky a vyhľadávací panel. Všetko nájdete priamo v nastaveniach Nova launchera, ktorý v tomto smere patrí medzi jeden z najlepšie konfigurovateľných titulov na trhu. Ak ste Nova Launcher ešte neskúšali, nainštalujte si ho pomocou odkazov nižšie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2017
Aktuálna cena: 5,25 €
Verzia: 2017
Aktuálna cena: 5,25 €
4.5.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+