MojAndroid

Alternatívny Launcher Nova patrí nepochybne medzi najrýchlejšie vyvíjajúce sa launchery v obchode Play. Dôkazom toho sú aj pomerne časté aktualizácie, ktoré nielenže opravujú chyby, ale častokrát pridávajú aj nové funkcie. Tá najnovšia prináša dokonca úplnu novinku z nového Androidu N Developer Preview 2, ktorý vyšiel ešte len včera. Už dnes si však môžete vďaka Nova Launcheru vychutnávať nový vzhľad priečinkov.

Nova Launcher samozrejme nemusíte vyslovene používať so vzhľadom priečinkov najnovšieho Androidu. Launcher ich ponúka hneď niekoľko, takže to svoje tu nájde skutočne každý. Ak máte o nový vzhľad priečinkov záujem, môžete ich získať nainštalovaním Nova Launcher 4.3 beta 5, ktorý je dostupný pre všetkých, čo sa zapísali do beta programu v obchode Play. K dispozícii je ale aj ako APK súbor priamo od jeho autora – stiahnete ho tu.

 

15.4.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+