MojAndroid

Z dielne vývojárskeho štúdia Lazy Ninja prichádza skutočne zaujímavý počin v podobe aplikácie notin. Nie, nejde o gramatickú chybu, aplikácia sa skutočne nazýva “notin” ako “notes in notification,” čo v preklade znamená “poznámky v upozorneniach.” Aplikácií pre tvorbu poznámok je v Obchode Play skutočne mnoho. Táto vyniká práve svojim minimalistickým prístupom a jednoduchou, avšak efektívnou funkcionalitou.

Notifikácie alebo poznámky?

Náš tip
Google Keep je po aktualizácii o niečo farebnejší

Ide tak trochu o notifikácie, teda upozornenia a poznámky v jednom. Aplikácia totiž vaše rýchle poznámky priradí rovno do notifikačnej lišty medzi ostatné upozornenia. Pri potiahnutí hornej lišty tak uvidíte zoznam nadchádzajúcich udalosti z aplikácie notin. Pri spustení aplikácie sa vám zobrazí jednoduché okno, kde vašu poznámku môžete napísať. Ide o netradičný prístup, ale o to viac ho oceníte v rámci uponáhľaného pracovného dňa. S touto aplikáciou sa vám už nestane, že zabudnete niečo nakúpiť alebo povyberať umývačku riadu.

Zaberie len minimum miesta

Veľkosť aplikácie je len 1,21 MB, čo poteší najmä používateľov, ktorí disponujú nižšou internou pamäťou na svojom Android smartfóne. Aplikácia vám zobrazí 3 poznámky samostatne, pri štvrtej a každej ďalšej už vaše poznámky združí do jednej. Pre ich jednotlivé zrušenie bude teda potrebné najskôr otvoriť združené upozornenie a následne odstrániť splnenú úlohu. Naopak privítali by sme časové rozpätie udalosti, zvukové upozornenia a tiež farebné odlíšenie poznámok na štýl aplikácie Google Keep.

Náš tip
Toto je 8 užitočných tipov, vďaka ktorým vyťažíte z Google Keep maximum

Aplikácia svojim jednoduchým dizajnom pripomína skôr akýsi doplnok alebo rozšírenie. Ide však o šikovného pomocníka na vaše úlohy. Mobilnú aplikáciu notin si môžete stiahnuť prostredníctvom Obchodu Play bez ďalších poplatkov a reklám úplne zadarmo.

Verzia: 2.2.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.2.1
Aktuálna cena: Zdarma

27.9.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+