MojAndroid

Aplikácia spoločnosti Google na tvorbu poznámok Google Keep reaguje na požiadavky používateľov a prináša nové farby pre štítky.

Google Keep je jednoduchý nástroj na rýchlu tvorbu krátkych poznámok. Za 4 roky svojej existencie už prešiel viacerými vylepšeniami, ktorými reagoval na potreby užívateľov. Umožňuje vytvárať bežné poznámky vo forme štítkov, zoznam úloh s vyškrtávaním, vlastné nákresy, audio poznámky aj poznámky s fotografiami. Každú poznámku máte následne prístupnú na svojom google účte a môžte ju následne jednoducho zdielať so svojimi priateľmi. Jedna z kritizovaných veci v Google Keep bol aj malý počet farieb pre štítky. Posldná aktualizácia prináša 4 nové farby – tmavomodrú, fialovú, ružovú a svetlohnedú. Celkovo je teraz k dispozícii 12 farieb.

Google Keep verzie 3.4.901.05 si môžete stiahnuť z Google Play alebo tohto linku.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: AndroidPolice

21.9.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

  • SeppWinkler

    Čo na to povedať… Skrátka náročný vývoj. Ale pridať možnosť zoradiť poznámky a zoznamy podľa abecedy, dátumu, čísla, to je na sily veľkého G :( Stále nepoužiteľné.

    • Dano

      Ja myslím že Keep je hlavne relatívne nenáročná aplikácia na poznámky s obrovskou výhodou plnohodnotného zdielania (medzi zariadeniami + webový prístup) a prípadne aj offline prístupu. Asi ju zámerne nechcú “nadopovať” funkciami, mnohým práve tá jednoduchosť vyhovuje. Na pokročilé poznámky a prácu s nimi je tu napríklad Evernote. Za mňa je Keep v pohode. Štítky a farby mu pomohli aby si tam človek mohol aspoň filtrovať určité poznámky podľa potreby.

+