MojAndroid

Aplikácia spoločnosti Google na tvorbu poznámok Google Keep reaguje na požiadavky používateľov a prináša nové farby pre štítky.

Google Keep je jednoduchý nástroj na rýchlu tvorbu krátkych poznámok. Za 4 roky svojej existencie už prešiel viacerými vylepšeniami, ktorými reagoval na potreby užívateľov. Umožňuje vytvárať bežné poznámky vo forme štítkov, zoznam úloh s vyškrtávaním, vlastné nákresy, audio poznámky aj poznámky s fotografiami. Každú poznámku máte následne prístupnú na svojom google účte a môžte ju následne jednoducho zdielať so svojimi priateľmi. Jedna z kritizovaných veci v Google Keep bol aj malý počet farieb pre štítky. Posldná aktualizácia prináša 4 nové farby – tmavomodrú, fialovú, ružovú a svetlohnedú. Celkovo je teraz k dispozícii 12 farieb.

Google Keep verzie 3.4.901.05 si môžete stiahnuť z Google Play alebo tohto linku.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: AndroidPolice

21.9.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+