MojAndroid

Britská spoločnosť Nothing, ktorá pred nedávnom predstavila svoje prvé slúchadlá oznamuje príchod svojho vlastného smartfónu. Podľa informácií z portálu Gizchina predstaví svoje nové zariadenie už na začiatku apríla 2022. Značka sa netají tým, že pripravovaný dizajn má byť podobný ako pri slúchadlách.

Ako bude vyzerať novinka od spoločnosti Nothing?

Značka sa postupne rozvíjala po tom, ako sa spoluzakladateľ OnePlus, Carl Pei, začal venovať tvorbe novej technologickej spoločnosti. Neskôr sa majiteľovi podarilo odkúpiť aj autorské práva spoločnosti Essential.

Nothing má už dokonca aj uzatvorenú zmluvu z výrobcom čipsetov, Qualcomm. Vďaka spolupráci budú môcť novinky plynulo pracovať pomocou skvelých procesorov Snapdragon.

Carl Pei minulý rok definitívne odišiel zo spoločnosti OnePlus a pri vytvorení značky oznámil, že plánuje vytvárať kvalitné a inovatívne produkty. Takýmto spôsobom chce vytvoriť lepšie technológie pre budúcnosť a zvýšiť súlad technológií s ľudmi.

Nothing - smartfón
Nothing smartfón | Zdroj: Gizchina.com

Už minulý rok britská spoločnosť oznámila to, že pracuje na vývoji nového smartfónu, ktorý príde na trh v roku 2022. Presné meno novinky bude Nothing Phone (1).

Smartfón bude vyrobený z priehľadných materiálov, ktoré používateľom umožnia vidieť kompletné zoradenie súčiastok v zariadení vrátane batérie, matičnej dosky a systému pre bezdrôtové nabíjanie. Keďže spoločnosť odkúpila od “otca Androidu,” Andyho Rubina práva na značku Essential, môže predávať nové smartfóny aj pod odkúpenou značkou.

Nothing Ear (1)
Nothing Ear (1) | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Na našom webe sme stihli otestovať aj slúchadlá Nothing Ear (1). Ak vás zaujala značka nová značka a jej produkty, určite sledujte našu stránku, kde budeme informovať o priebehu a presnom dátume vydania pripravovanej novinky.

Náš tip
Toto sú dôvody, prečo by ste smart domácnosť mali mať na samostatnej Wi-Fi sieti

9.3.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+