MojAndroid

Smartfón Nothing Phone (2) je na trhu len pár týždňov, ale jeho výrobca už viackrát aktualizoval jeho softvér. Najnovšia aktualizácia vylepšuje podľa portálu GSMArena jeho výborný fotoaparát.

Vylepšené fotografie a videá

Nothing Phone (2) je rovnako ako jeho prvá generácia zaujímavý svojím špecifickým dizajnom a kvalitným 50 MP fotoaparátom. Práve ten by mala vylepšovať aktualizácia softvéru s označením firmvéru Nothing OS 2.0.2. Po aktualizácii získajú majitelia smartfónu lepšiu čistotu fotografií snímaných v plnom rozlíšení (50 MP).

Nothing Phone (2)
Fotoaparát | Zdroj: GSMArena.com

Zároveň môžu očakávať lepšiu stabilitu a kontrast pri nahrávaní videí, lepšiu kvalitu fotografií pri slabom osvetlení, ich lepší kontrast, vylepšený bokeh efekt, optimalizáciu jasu tvárí v Portrét režime a vyššiu rýchlosť spracovania v HDR režime. Selfie fotoaparát by mal zase produkovať jasnejšie fotografie, kvalitnejšie zábery pri slabom osvetlení a taktiež rýchlejšie pracovať s HDR režimom.

Aktualizácia vylepšuje aj zabezpečenie

Medzi nové funkcie patrí aj automatické vypínanie aplikácie Telefónu, keď smartfón prekročí teplotný limit, vylepšený vizuál vybitia batérie, keď je telefón vypnutý, a nové ikony pre každý zvukový produkt Nothing v ovládaní hlasitosti. Vylepšením prešla aj hmatová odozva pri písaní a odozva dotykovej obrazovky celkovo.

Nothing Phone (2)
Nothing phone (2) | Zdroj: GSMArena.com

Zlepšil sa aj výkon pri hraní niektorých hier v HDR a celkovo sa zlepšila aj stabilita systému. Aktualizácia rieši aj problémy s Dirac Audio, Google Peňaženkou a rýchlym nastavením Bluetooth. Súčasťou aktualizácie je júlová bezpečnostná aktualizácia. Dostupnosť aktualizácie si môžete overiť v sekcii Nastavenia > Systém > Aktualizácia systému.

Náš tip
Nová akčná kamera DJI Osmo Action 4 prichádza s väčším senzorom a lepšou stabilizáciou
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
5.8.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+