MojAndroid

Fanúšikovia značky Nothing by mali zbystriť pozornosť a do kalendára si poznačiť dátum 20. marec 2024. Vtedy sa dozvieme, o čom vlastne CEO Carl Pei s Júliou z tímu Nothing’s Content vo videu rozprával.

Mohlo by vás zaujímať:

Tajomné video

Desaťsekundové video s podtitulom “an industry first” zverejnené na oficiálnom účte Nothing vyznieva tajomne, nič konkrétne sme sa z neho nedozvedeli a môžeme len špekulovať. Júlia sa zamýšľa nad tým, že toto je na prvom mieste v odvetví a pýta sa Carla, prečo to iné spoločnosti predtým neurobili. Carl začne vetu: “No, to je…” a video končí dátumom 20. marec.

S čím tak dôležitým zatiaľ nikto iný predtým neprišiel? Nový telefón to zrejme nebude, len nedávno sme spoznali novinku Nothing Phone 2(a), ktorú už v redakcii testujeme. Môžete sa tak tešiť na aprílovú recenziu.

Príde nový produkt alebo zaujímavá funkcia?

Dočkáme sa snáď nejakej novej, zaujímavej funkcie v systéme? Alebo príde ďalšia generácia TWS slúchadiel s nejakou vychytávkou? Objavili sa dokonca dohady, že Nothing pripravuje vlastnú spodnú bielizeň s dizajnom Glyph. To by sa ale hodilo skôr na Valentína než na blížiaci sa Prvý apríl. Už zajtra budeme múdrejší a prinesieme vám informácie.

Náš tip
Nový Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3 je oficiálne tu. Ponúka vyšší výkon než Snapdragon 8 Gen 3?

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+