MojAndroid

Po niekoľkomesačných problémoch so skladovými zásobami, sa Nexus 4 opäť vracia na Google Play. Nový Google smartfón si môžete momentálne zakúpiť v Nemecku ale aj v USA. Vo Veľkej Británii je zatiaľ uvedený ako dočasne nedostupný. To je veľká zmena oproti predchádzajúcim týždňom, kedy bol Nexus 4 na Google Play označovaný ako vypredaný. Zlé skúsenosti s objednávkami z oficiálneho Google obchodu máme dokonca aj my. Nexus 4 sa nám podarilo objednať ešte začiatkom decembra, no doručený bol až dnes.

 

Zdá sa, že spoločnosti Google sa podarilo vyriešiť problémy s nedostatočným počtom objednaných kusov. Dôvodom tohto zlyhania mala byť údajná chyba pri objednávke, pri ktorej Google použil staršie dáta získaných z predaja Galaxy Nexusu. K problémom s dodávkami Nexusov sa vyjadril aj samotný Larry Page, CEO Googlu, ktorý uviedol, že obnovenie predaja je pre spoločnosť prioritou. LG, ktorý smartfón vyrába, pred niekoľkými týždňami tiež potvrdil, že problémy s dostupnosťou sa vyriešia už v priebehu februára. Podľa najnovších správ sa však zdá, že to bude aj skôr.

via: phandroid

30.1.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+