MojAndroid

Netflix už zrejme netreba predstavovať nikomu z vás. Populárna VoD služba predstavila v týchto dňoch novú ikonu, ktorá doplní ich klasické logo pozostávajúce z celého slova Netflix na bielom alebo čiernom podklade. Ikona má tvar písmena N a je vytvorená v štýle Material dizajnu. Až tak, že by sme povedali, že sa Netflix značne inšpiroval logom najnovšieho Androidu N. Názor si urobte sami.

netflix-android-n-ikona

Vedenie Netflixu na sociálnych sieťach ihneď nezabudlo poznamenať, že nejde o nové logo a ikona s červeným N-kom bude používaná len v určitých prípadoch, najmä v mobilných aplikáciách. Netflix ju chce umiestniť vždy tam, kde by bolo klasické Netflix logo zbytočne dlhé, prípadne nudné. Musíme sa priznať, že sa nám dizajn tejto ikony páči a konečne oživuje staromódne logo, ktoré Netflix sprevádzalo v posledných rokoch. Čo na dizajn tejto ikony hovoríte vy?

Zdroj: TheVerge

21.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+