MojAndroid

Netflix v posledných dňoch aktualizoval svoju mobilnú aplikáciu o praktickú funkciu. Je ňou možnosť nastaviť úroveň spotreby mobilných dát, ktoré využijú najmä používatelia, ktorí Netflix sledujú na mobile alebo tablete. Šetrič mobilných dát, ako ho Netflix nazval, sa v aplikácii zobrazí automaticky a nie je potrebná jej aktualizácia v obchode Pley. Nájdete ho v nastaveniach samotnej aplikácie.

netflix-setric-dat

Šetrič mobilných dát ponúka niekoľko úrovní spotreby. Prednastavene prehráva Netflix multimédiá pri spotrebe 600 Kbps, pričom 1 GB dát spotrebujete zhruba po 3 hodinách pozerania filmov alebo seriálov. Pri zvolení režimu low sa video prehráva so spotrebou 1 GB/4 hodiny, pri režime medium to je 1 GB / 2 hodiny a pri režime high (HD) to je iba 1 hodina videa na 1 GB dát. Režim unlimited je určený pre tých, čo majú neobmedzené dáta a môžu videá prehrávať v ich natívnom (vysokom) rozlíšení. Novinku rozhodne ocení každý používateľ Netflixu na Slovensku, keďže predplatené mobilné dáta u našich operátorov stále nemôžeme označiť za “neobmedzené” v pravom zmysle slova.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Náš tip
Netflix v budúcnosti zrejme umožní sťahovanie filmov a seriálov

 

Zdroj: AndroidPolice

9.5.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+