MojAndroid

Spoločnosť Huawei predstaví už dnes svoj nový vlajkový smartfón pre rok 2018. Ponesie názov Huawei P20 a ponúkne skutočne špičkové špecifikácie. Predstavenie tohto zariadenia môžete tiež sledovať naživo prostredníctvom živého prenosu z francúzskeho Paríža. Unboxing vybavenejšieho zariadenia Huawei P20 Pro sa uskutoční po prvýkrát aj na Slovensku a to konkrétne už dnes podvečer na predajni NAY v bratislavskom Auparku.

Náš tip
Špecifikácie Huawei P20 unikajú ešte pred oficiálnym predstavením!

Živý prenos a unboxing na Slovensku!

Predstavenie nových smartfónov môžete sledovať takisto naživo a to prostredníctvom živého vysielania na sociálnych sieťach Facebook alebo YouTube. Oficiálna udalosť sa začína dnes 27. marca 2018 o 15:00. Unboxing zariadenia na Slovensku v bratislavskom Auparku je naplánovaný následne na 17:00. Príďte si pozrieť novinku Huawei P20 Pro naživo do predajne NAY!

Živý prenos Huawei na Facebooku!

Živý prenos Huawei na YouTube!

Unboxing – NAY Aupark Bratislava 17:00

Model Huawei P20 Lite by mali už dnes doplniť hneď dva vlajkové smartfóny Huawei P20 a P20 Pro.
Náš tip
Huawei pravdepodobne predstaví telefón s 512 GB vnútornej pamäte

Huawei P20 Pro bude až do začiatku predaja, teda do 16. apríla 2018, možné naživo vidieť len na jedinom mieste na Slovensku, v tejto predajni. Bezprostredne po parížskej premiére si môžu záujemcovia tento smartfón predobjednať v predajnej sieti NAY a získať tak k Huawei P20 Pro aj smart fitness náramok Huawei Band 2 Pro ako darček.

Spoločne s modelom P20 Pro budú dnes v Paríži predstavené aj ďalšie dva smartfóny z „P“ rodiny, a to P20 a P20 lite, ktorých predaj sa na Slovensku začne od 1. apríla 2018.

Tešíte sa na príchod nových smartfónov Huawei P20 a P20 Pro? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

27.3.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+