MojAndroid

Čínsky výrobca Huawei si postupne získava na trhu čoraz silnejšie postavenie. Pomáha mu k tomu veľké množstvo dobré vybavených produktov, ktorým minulý rok dominoval špičkový model Huawei Mate 10 Pro. Ten sa objavil ešte v dvoch variantoch Mate 10 s IPS displejom a Mate 10 Lite s odľahčenými parametrami. Rovnaká stratégia sa očakáva aj u modelu Huawei P20, ktorý bude predstavený už 27. marca. Ten by mal dostať odľahčenú verziu P20 Lite a taktiež vylepšenú verziu P20 Pro s troma kamerami. Spoločnosť má ale na tento rok pripravených viacero iných modelov a informácia o jedno zaujímavom sa teraz objavila na internete. A čím je zaujímavý? Extrémne vysokou vnútornou pamäťou.

Na webe TEENA sa teraz objavil model, ktorý prešiel certifikáciou a mal by mať pre značku rekordnú vnútornú pamäť 512 GB. Pravdepodobne by sa malo jednať o nedávno predstavené pamäťové čipy od spoločnosti Samsung. Model nesie označenie NEO-AL00 a z ďalších špecifikácií je známe, že by mal mať 6 GB RAM. Či sa rovnakej veľkosti dočká aj budúci týždeň predstavený Huawei P20 Pro nie je známe. Určite by sa jej ale mal dočkať chystaný Huawei Mate 20 Pro, ktorý by mal byť predstavený v druhej polovici roka.

23.3.2018
Zdroj: Phandroid

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+