MojAndroid

Anketa NAY Android Roka 2017 je v plnom prúde a vy už teraz môžete hlasovať za vaše obľúbené zariadenia uplynulého roka. Váš hlas nielen prispeje lepšiemu umiestneniu vášho obľúbeného zariadenia, ale zároveň vás zaradí do súťaže o hodnotné ceny. Jednou z nich je aj smartfón Motorola Moto X4 – nový elegantný smartfón s odolnosťou voči vode a prachu od spoločnosti Lenovo.

hlasuj-a-vyhraj

Sklenený elegán s odolnosťou

Po množstve modelov s čisto kovovou konštrukciou priniesla spoločnosť Lenovo model s aktuálnym dizajnom zo skla a kovu. Motorola moto x4 je skutočne elegantný telefón, ktorý nielenže ponúka luxusné spracovanie, ale disponuje aj skvelou odolnosťou voči vode a prachu IP68. Vďaka tomu je telefón nielen pekný, ale aj skutočne praktický.

Zároveň moto x4 ponúka veľmi slušnú výbavu. Srdcom telefónu je čip Snapdragon 630, ktorému sekunduje RAM s kapacitou 3/4 GB a vnútorná pamäť s kapacitou 32/64 GB. Vpredu nájdeme 5,2″ IPS displej s Full HD rozlíšením. Sklenená predná a zadná strana je spojená kovovým rámom, vďaka pôsobí telefón skutočne luxusne.

Vzadu potom nájdeme duálny fotoaparát v ikonickom kruhovom výstupku, ktorý spozná každý fanúšik Moto zariadení. Fotoaparát má rozlíšenie 12 + 8 MP, pričom tu nechýba ani skvelá predná kamera s rozlíšením 16 MP. Nechýba tu ani 3,5mm jack pre slúchadlá a poteší aj moderný USB-C konektor pre nabíjanie a prepojenie s počítačom.

Čistý Android s Moto akciami

Výhodou smartfónu Motorola moto x4 je aj čistý systém Android bez bloatwareu so skvelými vylepšeniami od výrobcu. Sem patria Moto akcie spolu s vylepšenou Moto obrazovkou. Vďaka multifunkčnému snímaču odtlačkov na prednej strane môžete telefón ovládať gestami a skryť na displeji navigačné tlačidlá. Vďaka tomu máte celý displej k dispozícii pre obsah. Telefón poteší aj batériou s kapacitou 3000 mAh, ktorá sa v spolupráci s úsporným procesorom postará o skvelú výdrž batérie na jedno nabitie.

hlasuj-a-vyhraj

Hlasujte a vyhrajte moto x4 a množstvo ďalších cien!

Aj vy sa pritom môžete stať majiteľom smartfónu Motorola moto x4. Stačí, keď sa zapojíte do ankety NAY Android Roka 2017, hlasujete za vaše obľúbené zariadenia a ste v hre! Okrem smartfónu CAT S41 ale hráte aj o množstvo ďalších cien – Každý hlasujúci má šancu získať aj Huawei P10, CAT S41, Xiaomi Mi6HTC U11 life, ako aj 10x navigáciu Sygic. Ak chcete svoje šance na výhru zvýšiť, pozývajte svojich kamarátov a známych. Ak pozvete aspoň piatich, ste v hre o ďalšiu cenu – BlackBerry KEYone. Ten z vás, kto pozve do hlasovania najviac ľudí, vyhrá robotický vysávač Electrolux PUREi9. Hlasovať môžete na stránke AndroidRoka.sk alebo aj mobilnou Android aplikáciou.

Verzia: 4.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.5
Aktuálna cena: Zdarma

8.12.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+