MojAndroid

Anketa NAY Android Roka 2017 je v plnom prúde. Už ôsmykrát vám prinášame možnosť hlasovať za vaše najobľúbenejšie Android zariadenia a príslušenstvo a vyhrať pritom množstvo cien. Tento rok ich je hneď 17, takže okrem zvýšenia šancí vášho favorita na umiestnenie na popredných miestach máte aj vy šancu vyhrať skvelú cenu.

hlasuj-a-vyhraj

6 kategórií a 17 cien

Aj tento rok hlasujete v ankete NAY Android Roka 2017 v šiestich kategóriách:

  • TOP Android smartfón
  • Štýlovka roka
  • Ľudový smartfón
  • Najlepší pomer cena/výkon
  • Wearables roka
  • Inovácia roka

V každej kategórii máte na výber bohaté portfólio zariadení a je iba na vás, ktoré sa umiestnia na tých najvyšších miestach.

Čo môžete vyhrať?

A teraz to najlepšie – v ankete NAY Android Roka 2017 môžete vyhrať až sedemnásť cien. Hlavnou cenou je smartfón Huawei P10. Okrem nej sú v hre ale aj ďalšie hodnotné ceny. Každý hlasujúci má šancu získať aj CAT S41, Moto X4, Xiaomi Mi6HTC U11 life, ako aj 10x navigáciu Sygic.

Pozvite svojich kamošov a zvýšte tak svoju šancu na výhru!

Hoci každý hlasujúci sa môže zapojiť iba raz, tí najaktívnejší výrazne zvýšia svoje šance na výhru. Aj tento rok je totiž možné pozvať do ankety vašich známych, za čo vás patrične odmeníme. Všetci tí hlasujúci, ktorí do ankety pozvú aspoň piatich ďalších priateľov alebo známych, budú zaradení do žrebovania o smartfón BlackBerry KeyOne. Ten hlasujúci, ktorý do ankety pozve najviac kamarátov, vyhráva robotický vysávač Electrolux PUREi9. Známych môžete do ankety pozývať prostredníctvom vášho účtu na stránke AndroidRoka.sk.

hlasuj-a-vyhraj

Už 10 000 hlasujúcich

Od spustenia ankety sa do hlasovania zapojilo už viac ako 10 000 hlasujúcich! Za skvelú aktivitu vám ďakujeme! Ak ste sa ešte nezapojili, nezúfajte, stále máte šancu dať hlas vášmu favoritovi a získať šancu na výhru nového smartfónu, vysávača či iných cien. Anketa trvá do 6.1.2018 a čas na hlasovanie sa tak kráti. Preto neotáľajte a hlasujte ešte dnes! Nielenže sa tak automaticky zapojíte do súťaže o skvelé ceny, ak dáte o ankete vedieť aj vašim známym, získate dodatočnú šancu na výhru ďalšieho smartfónu a robotického vysávača!

Verzia: 4.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.5
Aktuálna cena: Zdarma

Hlasovať môžete aj pomocou mobilnej aplikácie!

7.12.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+