MojAndroid

Web MojAndroid.sk oslavuje v máji svoje jedenáste narodeniny. Počas 11 rokov sme vám priniesli množstvo noviniekrecenzií, testov, porovnaní, videí, návodov, fotografií a veľké porovnanie mobilov. Neustále sa snažíme zlepšovať a prinášať vám obsah, ktorý je aktuálny, zaujímavý a relevantný. V tomto budeme pokračovať aj naďalej. Teraz máte šancu dať nám vedieť, čo vás najviac zaujíma, pričom môžete vyhrať bezdrôtové slúchadlá Huawei FreeBuds 4i.

⚠️ Ak ste sa do súťaže zapojili v minulom týždni, dotazník už vypĺňať nemusíte, do žrebovania budete zaradení aj v tomto týždni. ⚠️

V rámci našej narodeninovej súťaže môžete získať zaujímavé ceny. Keďže oslavujeme už jedenáste narodeniny, pripravili sme si pre vás celkom až 11 cien. Ak sa chcete zapojiť, stačí vyplniť dotazník a budete zaradení do žrebovania.

Váš názor neberieme na ľahkú váhu

V redakcii MojAndroid.sk sme si vedomí toho, že trh smartfónov a technológií sa vyvíja rýchlym tempom. Preto sa snažíme vždy prinášať tie najaktuálnejšie témy, o ktorých si myslíme, že by vás mohli zaujímať. Bez vašej spätnej väzby by to nebolo možné dosiahnuť, preto si ceníme každý názor či konštruktívnu kritiku. Práve toto nás posúva ďalej.

Vyplnením dotazníka nám pomôžete zistiť, čo vás a ďalších našich čitateľov zaujíma najviac. Akým témam by sme sa mali venovať podrobnejšie a ktoré témy sú pre vás menej dôležité. Okrem dobrého pocitu, že nám pomôžete, môžete vyhrať aj jednu zo zaujímavých cien.

Výherca Motorola moto g30

Zo všetkých, ktorí sa zapojili do súťaže, sme vyžrebovali šťastného výhercu smartfónu Motorola moto g30. Stáva sa ním Pavel Detvan. Gratulujeme!

Vyhrajte slúchadlá Huawei FreeBuds 4i

Huawei FreeBuds 4i sú prémiové slúchadlá s moderným dizajnom kompaktnými rozmermi. Medzi ich najlepšie vlastnosti patrí aktívne potlačenie hluku. Svoju obľúbenú hudbu si tak môžete vypočuť bez zbytočného rušenia kdekoľvek ste.

Huawei FreeBuds 4i | Foto: Redakcia

Spoľahnúť sa môžete aj na dlhú výdrž batérie, ktorá je v kategórii Bluetooth slúchadiel dôležitým parametrom. FreeBuds 4i dokážu nepretržite hrať 10 hodín, s nabíjacím puzdrom sa celková výdrž predĺži až na 22 hodín. Poteší aj rýchle nabíjanie, už za 10 minút v nabíjacom puzdre máte k dispozícii až 4 hodiny výdrže.

Huawei FreeBuds 4i ponúkajú kvalitný a krištáľovo čistý zvuk, čomu sa pričinila 10 mm dynamická špirála a citlivá polymérová membrána. Zvuk je bohatý na basy, ponúka čisté vokály a celkovo vyvážený prejav.

Huawei FreeBuds 4i
Huawei FreeBuds 4i | Foto: Redakcia

V oboch slúchadlách sa nachádzajú dotykové senzory, pomocou ktorých je možné ovládať základné aspekty prehrávania hudby či telefonátu. Jednoducho môžete hovor zdvihnúť, zložiť, preskočiť prehrávajú skladbu alebo zapnúť funkciu aktívneho potlačenia hluku.

Cenu do súťaže venoval Huawei.

Podmienky súťaže
 • Organizátor súťaže je portál MojAndroid.sk
 • Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné vyplniť a odoslať formulár „Hodnotenie stránky MojAndroid.sk (11. narodeniny) “ v rámci série článkov „Narodeninová súťaž:…“
 • Súťaž začína 11.05.2021 a končí 29.06.2021 o polnoci.
 • Každý týždeň v stredu sa žrebuje o výhru týždňa
 • Zúčastniť sa môže každý len raz, duplicitné odpovede budú vymazané. Nevyžrebovaní účastníci zostávajú v osudí po celú dobu trvania súťaže.
 • Vyžrebovaný súťažiaci vyhrá cenu podľa prislúchajúceho týždňa:
 • 1. týždeň (11.05. – 18.05.2021) – TCL 20 Pro 5G
 • 2. týždeň (19.05. – 25.05.2021) – Motorola moto g30
 • 3. týždeň (26.05. – 01.06.2021) – Huawei FreeBuds 4i
 • 4. týždeň (02.06. – 08.06.2021) – výhra bude oznámená 02.06.
 • 5. týždeň …
 • Výhercu ceny týždňa oznámime vždy v stredu na stránke MojAndroid.sk
 • Zapojiť sa do súťaže môže každá fyzická osoba s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky a Českej republiky s vekom 18 a viac rokov v čase zapojenia sa do súťaže.
 • Súťaže sa nemôžu zúčastniť vlastníci, zamestnanci organizátora a ich blízke osoby (v zmysle §116 OZ), ani iné subjekty spojené s organizáciou tejto súťaže a ich blízke osoby.
 • Na výhru v súťaži nevzniká právny nárok. V zmysle § 845 Obč. zákonníka v platnom znení nemožno výhru vymáhať a to ani prostredníctvom súdu.
 • Výhry zo súťaže sú predmetom dane z príjmov fyzických osôb v zmysle zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov a výhercovia sú povinní pri zdanení výhry postupovať podľa toho zákona. Výhry, ktoré výhercovia obdržia predstavujú výhry pred zdanením. Podľa zákona č 595/2003 Z.z. o dani z príjmov, výhry z reklamnej súťaže alebo žrebovania, ktoré neprevyšujú výšku 350 € zdaneniu nepodliehajú.
 • Organizátor súťaže si vyhradzuje právo rozhodovať o všetkých otázkach týkajúcich sa tejto súťaže podľa vlastného uváženia a vyhradzuje si tiež právo kedykoľvek obmedziť, odložiť, prerušiť, zmeniť alebo zrušiť súťaž a jej pravidlá
26.5.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+