MojAndroid

Prinášame vám druhý aktuálny výber najlepších slovenských Android aplikácií z katalógu na našom webe. Do katalógu navyše môžete zapojiť aj vašu Android aplikáciu!

Moja 4ka

Aplikácia od štvrtého slovenského operátora ponúka moderný dizajn a všetky funkcie, ktoré by ste od aplikácie tohto druhu očakávali. S touto aplikáciou máte kompletný prehľad o využívaní vašich služieb a môžete tiež automatizovať všetky pravidelné operácie. Túto aplikáciu sme už stihli aj otestovať a naozaj sa nám páčila.

Verzia: 1.0.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.0
Aktuálna cena: Zdarma

iDoklad

Fakturujte odkiaľkoľvek na svete. Rovnako ako viac ako 200 000 ďalších drobných podnikateľov a malých firiem. Stačí pripojenie na internet, aplikácia iDoklad a svoje faktúry máte neustále pri sebe. Prehľadne a na pár dotykov.

Funkcie:

  • vystavenie a odoslanie faktúry
  • faktúry neustále poruke
  • ľahké spravovanie kontaktov a pridávanie nových
  • pridávanie a úprava položky cenníka
  • jednoduché stiahnutie faktúry do účtovného programu

Verzia: 2.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.1
Aktuálna cena: Zdarma

České a Slovenské rádiá

Aplikácia, ktorá obsahuje kompletný zoznam slovenských a českých rádií. V databáze ich je vyše 200. Nechýbajú populárne rádiá, no nájdete tu aj tie internetové. Poteší aj príjemné prostredie ladené do Material Designu. Zo zaujímavých funkcií spomenieme prítomnosť tmavej témy, výber kvality streamovanej hudby či ovládanie gestami.

Sťahuj tu

ANKETA (07/2019): Nominácie na 4ka Android Code 2019

Portál MojAndroid v spolupráci s operátorom 4ka pripravuje anketu 4ka Android Code, kde čitatelia hlasujú za najlepšie slovenské aplikácie. Aj tento rok sme sa rozhodli anketu zatraktívniť – každý mesiac prinesieme výber aplikácií zo Slovenska a na konci článku bude anketa, kde môžete vybrať jednu aplikáciu, ktorá sa vám najviac páči. Aplikácia, ktorá získa najviac hlasov automaticky postúpi do hlasovania v ankete 4ka Android Code 2019 na konci roka.

Najlepšie slovenské Android aplikácie za mesiac (07/2019) + ANKETA

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...
26.8.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+