MojAndroid

Prinášame vám prvý tohtoročný výber najlepších slovenských Android aplikácií z katalógu na našom webe. Do katalógu navyše môžete zapojiť aj vašu Android aplikáciu!

PIJEŠ!

Náš tohtomesačný výber otvára aplikácia určená na príjemné chvíle s vašimi priateľmi, či už počas osláv, študentských akcií, chát a iných druhov party. Ide o alkoholickú hru typu “vadí-nevadí” alebo “pravda alebo čin”, kde sa všetci zúčastnení môžu spolu zabaviť a zároveň trochu lepšie spoznať. Aplikácia má jednoduché ovládanie a funkcie a teší sa ako priazni fanúšikov, tak aj pozornosti vývojárov, ktorí ju neustále vylepšujú. Jej autorom je Juraj Janík.

Verzia: 1000001
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1000001
Aktuálna cena: Zdarma

Pitný režim H2O

Aj ďalšia aplikácia v našom výbere je zameraná na pitie, avšak v tomto prípade na to zdravšie. Titul Pitný režim H2O hovorí sám za seba – ide o aplikáciu, ktorá vám pomôže dodržiavať pitný režim a predísť dehydratácii. Využíva k tomu informácie o vašej hmotnosti, ale aj fyzickej aktivite či teplote okolia. Vďaka tomu vie lepšie odhadnúť, koľko tekutín by ste v priebehu dňa mali vypiť. Aplikácia vás bude upozorňovať v pravidelných intervaloch, aby ste sa nezabudli napiť a dosiahnuť tak denný cieľ vypočítaný na základe viacerých vyššie spomenutých faktorov. Jej autorom je Ladislav Šebo zo štúdia Laselabs.

Verzia: 1.3.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.0
Aktuálna cena: Zdarma

ShopCalc

Táto jednoduchá menová kalkulačka má za úlohu pomôcť vám pri nakupovaní v cudzej mene. Či už je to pri cestovaní, alebo nakupovaní z pohodlia domova, prepočítavanie mien nie je nič jednoduché a dobrá kalkulačka sa vždy hodí. K dispozícii máte možnosť zadať si vlastný kurz, alebo použiť aktuálne kurzy z ECB. Aplikáciu má na svedomí štúdio DarkSymphony.

Verzia: 1.02
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.02
Aktuálna cena: Zdarma

Vitamíny a minerály

Táto poučná aplikácia slúži ako jednoduchá encyklopédia vitamínov a výživových látok, ktoré majú blahodarný vplyv na náš organizmus. Jednoducho si tu môžete skontrolovať zoznam vitamínov, ich vplyv na naše zdravie, ako aj miesta výskytu v prírode. Aj táto aplikácia pochádza zo štúdia DarkSymphony.

Verzia: 1.41
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.41
Aktuálna cena: Zdarma

ANKETA (01/2019): Nominácie na 4ka Android Code 2019

Portál MojAndroid v spolupráci s operátorom 4ka pripravuje anketu 4ka Android Code, kde čitatelia hlasujú za najlepšie slovenské aplikácie. Aj tento rok sme sa rozhodli anketu zatraktívniť – každý mesiac prinesieme výber aplikácií zo Slovenska a na konci článku bude anketa, kde môžete vybrať jednu aplikáciu, ktorá sa vám najviac páči. Aplikácia, ktorá získa najviac hlasov automaticky postúpi do hlasovania v ankete 4ka Android Code 2019 na konci roka.

Najlepšie slovenské Android aplikácie za mesiac (01/2019) + ANKETA

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...
12.2.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+