MojAndroid

Mnoho súčasných smartfónov prináša v rámci funkcionality duálnych fotoaparátov aj možnosť snímať skutočne kvalitné čiernobiele fotografie. Často však stačí aj šikovná aplikácia a krásna čiernobiela fotografia je na svete. Prinášame vám výber tých najlepších aplikácií z Obchodu Play pre tvorbu a úpravu čiernobielych fotografií.

Náš tip
Lenka: Aplikácia pre milovníkov čierno-bielej fotografie

Lenka

Aplikácia Lenka vám prináša rôzne možnosti úpravy farieb, sýtosti či kontrastu na vašich čiernobielych fotografiách. Hlavnou výhodou je však možnosť nastavenia určitých efektov v reálnom čase pri fotografovaní. To vám ponúka reálny náhľad vašej fotografie ešte pred jej zachytením. Lenka je k dispozícii na stiahnutie zdarma v Obchode Play.

Hypocam

Aplikácia z názvom Hypocam prináša jednoduché prostredie, široké možnosti prispôsobenia vašej čiernobielej fotografie ale aj živý náhľad pred zachytením. Bonusom sú tiež aktuálne správy z trendoch z oblasti snímania čiernobielej fotografie. Hypocam je k dispozícii v Obchode Play zdarma, za niektoré efekty je však nutné uhradiť in-app poplatok.

Verzia: 1.31
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.31
Aktuálna cena: Zdarma

Color Splash Effect

Táto aplikácia vám ponúkne možnosti zaujímavých úprav po nasnímaní vašich čiernobielych fotografií. Okrem sépiového efektu vám ponúkne aj rôzne filtre do sivej matnej čiernej či iných odtieňov. Výsledný efekt si môžete prezrieť v priloženej fotogalérii. Aplikácia Color Splash Effect je k dispozícii na stiahnutie zdarma.

Verzia: 1.0.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.0
Aktuálna cena: Zdarma

BlackCam – Black&White Camera

Aplikácia BlackCam – Black&White Camera prináša intuitívne prostredie a množstvo zaujímavých filtrov ladených do sivej, šedej či čiernej farby. Aplikáciu ovládate jednoducho klikaním na rôzne filtre a ďalšie efekty podobne ako v aplikácii Instagram. BlackCam – Black&White Camera je k dispozícii na stiahnutie v Obchode Play zdarma.

Verzia: 1.51
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.51
Aktuálna cena: Zdarma

Čiernobiely fotoaparát

Čiernobiely fotoaparát vám ponúka živý náhľad snímky ešte pred jej zosnímaním, širokú škálu filtrov a ďalších efektov. Ponúka tiež režim blesku, časovač alebo podporu zdieľania na sociálne siete. Bonusom je funkcia výberu tých najlepších #hashtagov pre dosiahnutie čo najväčšieho počtu lajkov na vašich upravených čiernobielych fotografiách. Aplikácia Čiernobiely fotoaparát je k dispozícii na stiahnutie v Obchode Play zdarma.

Verzia: 1.9
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.9
Aktuálna cena: Zdarma

Aké aplikácie pre úpravu fotografií používate vy? Patríte medzi fanúšikov čiernobielej fotografie? Svoje postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

4.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+