MojAndroid

Začiatkom septembra sme sa vás pýtali, aké máte skúsenosti s reklamáciami vašich smartfónov. Ukázalo sa, že naozaj mnohí používatelia smartfónov už majú skúsenosti s nejakou poruchou alebo závadou, pričom každý riešil situáciu inak. Okrem toho sme spoznali aj meno majiteľa smartfónu Xiaomi Redmi Note 5!

Poznáme meno výhercu Xiaomi Redmi Note 5!

Do ankety Najlepší servis sa totiž zapojilo až 4 669 čitateľov. Za vašu snahu pri vypĺňaní dotazníka sme vám sľúbili aj odmenu. Tou je skvelý smartfón Xiaomi Redmi Note 5, ktorý bol hlavnou cenou v súťaži a my už aj poznáme meno jeho výhercu. Je ním Pavol Štefanko, ktorému gratulujeme!

V blízkej dobe ho budeme kontaktovať prostredníctvom e-mailovej adresy, ktorú uviedol pri vypĺňaní kontaktných údajov vo formulári. Všetkým ostatným, ktorí sa do ankety, veľmi pekne ďakujeme – aj vďaka vám sme sa dozvedeli, ako Slováci reklamujú svoje smartfóny a aké servisy uprednostňujú. Viac informácií s vyhodnotením dotazníka zverejníme už čoskoro na webe.

4.10.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+