MojAndroid

Určite to mnohí z vás poznajú – kúpite si nový smartfón, často za nemalé peniaze a po nejakom čase sa vám niečo pokazí. Padne, rozbije sa displej, prestane fungovať nabíjací port prípadne vám vypadáva Wi-Fi alebo zle počujete druhú stranu počas telefonátov. Od smartfónov sme dnes natoľko závislí, že jednoducho potrebujeme, aby fungovali na 100 %. Keď to tak nie je, situáciu chceme vyriešiť čo najrýchlejšie. Nie vždy je to však možné a takmer nikdy to nie je lacné. Téme servisov mobilov sa na webe venujeme už dlhšiu dobu a teraz nás zaujímajú vaše osobné skúsenosti. Máte so servismi telefónov skúsenosti aj vy? Dajte nám vedieť a vyhrajte nový smartfón Xiaomi Redmi Note 5!

Ako sa podeliť o názor a zapojiť sa do súťaže nový smartfón?

Je to veľmi jednoduché – stačí, keď kliknete na tento odkaz a vyplníte dotazník, ktorý tu na vás čaká. V dotazníku sa vás nepýtame na nič zložité – zaujíma nás iba to, či ste už niekedy mali problémy so svojím smartfónom a museli ho reklamovať, prípadne aké skúsenosti máte s rozlíčnými servismi smartfónov na Slovensku. Určite sa medzi vamí nájdu mnohí, ktorí podobné nešťastné skúsenosti majú. Stačí, keď sa podelíte o svoje zážitky z reklamovania či opravovania smartfónu v servise a vyplníte svoje kontaktné údaje.

Súťaž trvá od dnes, 3. septembra počas najbližších dvoch týždňov a končí v pondelok, 17. septembra o polnoci. Každý z vás, kto počas tejto doby vyplní priložený dotazník a riadne vyplní svoje kontaktné údaje, bude automaticky zaradený do žrebovania o hlavnú cenu – smartfón Xiaomi Redmi Note 5.

Hlavná cena – Xiaomi Redmi Note 5

Hlavnou cenou v našej súťaži je smartfón Xiaomi Redmi Note 5. Ten znovu posúva hranice toho, čo môžete očakávať od smartfónu v strednej triede. Poteší vás krásnym displejom s 5,99″ uhlopriečkou a moderným pomerom strán 18:9. O dostatok výkonu sa zasa postará výkonný čip Snapdragon 636, ktorému sekunduje až 3 GB RAM a 32 GB vnútornej pamäte. Nechýba ani čítačka odtlačkov prstov, ale ani moderné gestá pre navigáciu v systéme.

Vzadu zas telefón ponúkne hneď dva fotoaparáty, ktoré sa postarajú o pekné snímky a zároveň umelecké portrétove efekty. Výhodou je aj obrovská batéria s kapacitou 4000 mAh, ktorá sa postará o vynikajúcu výdrž na jedno nabitie. Oceníte aj štýlové spracovanie celého telefónu, ktorý na dotyk pôsobí oveľa drahším a luxusnejším dojmom. Skrátka, ide o kompletné a výborne spracované zariadenie, ktoré poteší aj náročného používateľa a za pár minút vášho času môže byť vaše!

Ešte niečo?

Nie, to je všetko! Ako vidíte, naozaj nejde o nič zložité. Vyplnenie dotazníku vám pritom zaberie nanajvýš niekoľko minút. Možno sa jedná o pre vás aktuálnu tému a svoj smartfón máte v oprave. Vyplňte náš dotazník a možno to budete práve vy, kto už nebude musieť čakať na opravený telefón vyhrá hlavnú cenu Xiaomi Redmi Note 5!

Podmienky sútaže

  • Organizátor súťaže je portál MojAndroid.sk.
  • Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné vyplniť a odoslať dotazník „Využívanie služieb servisov smartfónov“ v rámci článku „Vyberte ten najlepší servis telefónov a vyhrajte nový smartfón Xiaomi! | SÚŤAŽ“
  • Súťaž začína 03.09.2018 a končí 17.09.2018 o polnoci. Zúčastniť sa môže každý len raz, duplicitné odpovede budú vymazané.
  • Vyžrebovaný súťažiaci vyhrá smartfón Xiaomi Redmi Note 5.
  • Výherca bude vyžrebovaný po ukončení súťaže, výhercu oznámime na stránke MojAndroid.sk.
  • Zapojiť sa do súťaže môže každá fyzická osoba s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky s vekom 18 a viac rokov v čase zapojenia sa do súťaže.
  • Súťaže sa nemôžu zúčastniť vlastníci, zamestnanci organizátora a ich blízke osoby (v zmysle §116 OZ), ani iné subjekty spojené s organizáciou tejto súťaže a ich blízke osoby.
  • Na výhru v súťaži nevzniká právny nárok. V zmysle § 845 Obč. zákonníka v platnom znení nemožno výhru vymáhať a to ani prostredníctvom súdu.
  • Výhry zo súťaže sú predmetom dane z príjmov fyzických osôb v zmysle zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov a výhercovia sú povinní pri zdanení výhry postupovať podľa toho zákona. Výhry, ktoré výhercovia obdržia predstavujú výhry pred zdanením. Podľa zákona č 595/2003 Z.z. o dani z príjmov, výhry z reklamnej súťaže alebo žrebovania, ktoré neprevyšujú výšku 350 € zdaneniu nepodliehajú.
  • Organizátor súťaže si vyhradzuje právo rozhodovať o všetkých otázkach týkajúcich sa tejto súťaže podľa vlastného uváženia a vyhradzuje si tiež právo kedykoľvek obmedziť, odložiť, prerušiť, zmeniť alebo zrušiť súťaž a jej pravidlá.
3.9.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+