MojAndroid

Trh smartfónov je doslova presýtený rôznymi modelmi naprieč všetkými cenovými kategóriami. Motorola patrí medzi výrobcov, ktorí sa sústreďujú najmä na strednú triedu, v ktorej ponúka zariadenia s čistým Androidom a hlavne výborným pomerom výkon/cena.

Motorola one fusion+ zadna strana

Skvelým príkladom je nová Motorola one fusion+, ktorá bojuje v kategórii smartfónov do 300 eur. Za 299 eur ponúka veľký displej, vysoký výkon, silnú batériu a kvalitný fotoaparát. Navyše, v bielom prevedení ide o veľmi atraktívny prístroj.

Veľa muziky za málo peňazí

Motorola one fusion+ je smartfón, ktorý svojou výbavou uspokojí aj náročnejších používateľov a navyše aj dobre vyzerá. Výrobca už tradične stavil na čistý operačný systém Android, ktorý je lákadlom pre mnohých. Aj my v redakcii ho preferujeme pred rôznymi nadstavbami od výrobcov.

Nebola by to Motorola, keby neponúkala obľúbené Moto akcie a Moto obrazovku. Ide  o funkcie, ktoré keď raz vyskúšate, budete ich chcieť používať stále. Výrobca o tom dobre vie a inštaluje ich do všetkých svojich zariadení. Prečo? Pretože používatelia ich milujú.

Motorola one fusion+ moto akcie

Ani procesor Qualcomm Snapdragon 730 nie je v tejto cenovej kategórii štandardom. Ide o výkonný čipset z vyššej strednej triedy, ktorý je vyrobený moderným 8 nm výrobným procesom, vďaka čomu je aj úsporný. S Motorolou one fusion+ si tak vďaka nemu bez problémov zahráte aj náročné hry.

Kvalitné fotografie aj v strednej triede

Fotovýbava novej Motoroly one fusion+ zahŕňa až štvoricu snímačov na zadnej strane. Hlavnou hviezdou je hlavný fotoaparát s rozlíšením až 64 megapixelov. Fotografie môžete vytvárať v tomto maximálnom rozlíšení, prípadne využiť spájanie štyroch pixelov do jedného.

Motorola one fusion+ fotenie

Výsledkom bude fotografia so stále dostatočným rozlíšením 16 megapixelov. Využijete to napríklad v noci, takto dokážu jednotlivé pixely zachytiť viac svetla a vytvoriť kvalitnejšie a svetlejšie fotky.

V rámci zariadení s cenou okolo 300 eur sa kvalita fotografií radí medzi to najlepšie. Fotoaparát Motoroly one fusion+ vás určite nesklame. Skvelý je aj nočný režim, ktorý dokáže nočné fotografie poriadne vylepšiť.

Ulta-širokokuhlý snímač zase využijete pri fotografovaní skupiny ľudí, prípadne veľkých objektov, od ktorých sa už nemôžete vzdialiť. Dvojmegapixelový snímač hĺbky výborne  poslúži na fotografovanie portrétov a iných záberov s rozmazaním pozadia. Posledný je päťmegapixelový makro objektív, s ktorým spoznáte úplne iný svet maličkých vecí.

Tento článok vznikol v spolupráci s Motorola.

29.7.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+