MojAndroid

Legendárna Motorola má vo svojom portfóliu hneď niekoľko nových zariadení, ktoré už disponujú najnovším Androidom 10. Niektoré staršie modely, ako napríklad stále obľúbená Motorola One, potrebujú aktualizáciu na to, aby Android 10 mohol bežať ako spoľahlivý operačný systém. Dostupnosť aktualizácie hlásia už aj používatelia zo Slovenska.

Android 10 prichádza do modelu Motorola One

Motorola One práve odstala update na stabilnú verziu Androidu 10. Informoval nás o tom náš čitateľ Dušan, za čo mu srdečne ďakujeme. Chceme tak vyzvať aj vás, aby ste nám naďalej posielali informácie o aktualizáciách pre vami používaný smartfón. Vráťme sa však naspäť k samotnej aktualizácii. Nová verzia nesie označenie QPK30.54-22 a o jej dostupnosti by vás mál informovať telefón automaticky.

Pokiaľ by ste ju však náhodou ešte nemali, odporúčame vám prejsť do nastavení, konkrétnejšie do sekcie softvérových aktualizácií. Tu môžete dostupnosť aktualizácie skontrolovať manuálne. Motorola One je zaradená taktiež do programu Android One, ktorý má zaručiť rýchle a časté aktualizácie systému. Bolo tým pádom už načase aktualizovať i tento model.

Motorola one fotoaparat

Aktualizácie na Android 10 vydáva väčšina výrobcov

Motorola rozhodne nie je jedinou spoločnosťou, ktorá v poslednej dobe priam vzorne aktualizuje svoje smartfóny. Android aktualizácie vypúšťa viacero spoločností. Za zmienku stojí napríklad aj Samsung, Xiaomi, Huawei či Nokia.

Hľadáte nový smartfón? Vyberali sme tie najlepšie za čo najnižšiu cenu! V našom nákupnom poradcovi. Pokiaľ vás zaujímajú modely od výrobcu Motorola, pripravili sme pre vás výber tých najlepších zariadení tejto značky. Taktiež vám odporúčame pozrieť si naše porovnania mobilov.

Náš tip
Motorola One: Ako z tohto smatfónu vyťažiť maximum | Tipy a triky
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
22.4.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+