MojAndroid

Ak ste majiteľom niektorého zo zariadení značky Motorola a v jeho názve sa nachádza písmeno “G”, tak pre vás máme dobrú správu! Americký výrobca mobilných zariadení totižto v týchto dňoch začína s aktualizáciou svojich Moto G zariadení na najnovší Android 5.0 Lollipop. Hoci tento systém už obdržalo niekoľko používateľov v USA, na Slovensku ho nemusíte dostať ihneď. Dobrou správou ale je, že Motorola má tento systém spracovaný vo finálnej podobe a je len otázkou času, kedy aktualizáciu získate na svojom mobilnom zariadení. Najbližšie by nový Android mali obdržať Motorola Moto G, Motorola Moto G2, Motorola Moto G2 Dual SIM a Motorola Moto G2 4G.

moto-x-2-hero
Moto G dostanú nový Android 5.0 hneď po Moto X (na obrázku).

Aktualizácia môže prísť aj neskôr, pokojne aj o niekoľko týždňov či mesiacov. Dôvodom je chyba, ktorú obsahuje Android 5.0.1 Lollipop. Motorola sa snaží aktualizovať zariadenia priamo na novší Android 5.0.3, ktorý už so spotrebou RAM nemá problémy. Ak ste aktualizáciu neobdržali automaticky, môžete si ju skontrolovať v Nastavenia > Informácie o zariadení > Aktualizácia systému. 

Zdroj: AndroidAuthority

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
13.1.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+