MojAndroid

Ste zvyknutí, že sa vám na PC tapety či obrázky na šetriči menia v intervaloch? Prečo si takúto vymoženosť nedovoliť aj vo svojom Androide?! Áno, je to možné! Aplikácia Wallpaper Changer vám ponúka zmenu tapety na vašom telefóne jedným kliknutím na widget, jednoduchým nastavením časovača alebo po každom odomknutí displeja. Bez root-u!

Obrázky, ktoré sa na vašej tapete majú rotovať vyberete jednoducho v galérii jednotlivo alebo po zložkách a potom už len nastavíte časovač alebo kliknete na widget či len jednoducho odomknete displej. Jednoduché a funkčné. Navyše, Wallpaper Changer je optimalizovaný tak, aby z batérie a RAM ubúdalo čo najmenej. Neľakajte sa pomalšej reakcie pri prepínaní pozadí, tá je spôsobená práve optimalizáciou na šetrenie.

Odkazy na stiahnutie:

Wallpaper Changer

Android Market

AppBrain

Veľkosť: 48 Kb

 

Zdroj: lifehacker.com

17.6.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+