MojAndroid

Pred časom sme vás na našej stránke informovali o novinkách, ako noví zákazníci T-Mobile dostanú pri kúpe nového telefónu Samsung Galaxy S a Galaxy Tab dostanú navigáciu Sygic Aura zadarmo. Podobne aj Orange, ten novú navigáciu Sygic Aura pribalí pri kúpe telefónov HTC Desire, HTC Desire Z a HTC Desire HD. Ak je vám ľúto, že už nemôžete využiť tieto akcie, pretože už Android telefón máte, prinášame vám dobrú správu. Portál MojAndroid.sk v spolupráci so spoločnosťou Sygic pre vás pripravil súťaž o 3 navigácie Sygic Aura.

Pravidlá súťaže sú jednoduché. Napíšte nám, prečo by ste mali navigáciu Sygic Aura dostať práve vy ;-) Originalite, vtipu a kreativite sa pri odpovediach medze nekladú. Svoju odpoveď nám pošlite vyplnením tohto formulára. Odpovedať môžete len raz. Po skončení súťaže porota v zložení zástupcov zo spoločnosti Sygic a redaktorov portálu MojAndroid.sk vyberie 3 najlepšie a najvtipnejšie odpovede. Súťaž trvá presne jeden týždeň do 11.3. a výsledky vyhlásime utorok 15.3.2011.

Trvanie súťaže: 4.3.-11.3. do polnoci
Vyhlásenie víťazov: 15.3.2011
Ceny: 3x navigácia Sygic Aura v hodnote 60 EUR
Odborná porota: zástupcovia spoločnosti Sygic a redaktori MojAndroid.sk

Ak chcete byť informovaní o aktuálnych novinkách od spoločnosti Sygic, jednoducho ich sledujte na Twitteri alebo sa pridajte medzi ich fanúšikov na Facebooku.

4.3.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+