MojAndroid

Milí čitatelia, určite ste si všimli, že v tento jedinečný deň 29.2.2012 sme si pre vás pripravili nový design našej stránky.  Neustále sa snažíme zlepšovať náš portál MojAndroid.sk a mať dobrý a prehľadný design bola pre nás ďalšia výzva, na ktorej sme už pracovali dlhšiu dobu. Veríme, že sa na nej budete cítiť príjemne :-)

Nový design stránky prináša prehľadne zotriedené všetky aktuálne novinky, recenzie, tipy na Android aplikácie a hry. Poďme si nový design stránky predstaviť podrobnejšie.

Nový web design MojAndroid.sk: detaily

V hlavičke stránky zostali odkazy na naše partnerské stránky, logo MojAndroid.sk sa zmenšilo a pridali sme priamo odkaz na Android e-shop, kde nájdete naše Android tričká. Menu stránky zostalo nezmenené: odkazy do nášho Android katalógu cez link Telefóny a Tablety. Nájdete tu aj priame odkazy na Android aplikácie a hry, nechýba sekcia pre developerov – Programovanie a tipy Pre začiatočníkov a diskusné fórum.

Pod menu stránky sme pridali sekciu TOP články, kde nájdete najzaujímavejšie aktuality a novinky.

Všetky aktuálne články nájdete pod sekciou TOP články zoradené od najnovších noviniek po najstaršie.

Grafickými úpravami prešla aj pravá strana stránky, tzv. sidebar. Zjednodušili sme prístup k aktuálnym a najnavštevovanejším sekciám Android recenzie, telefóny a tablety, aplikácie a hry. Ak nám chcete poslať tip na zaujímavý článok, môžete tak urobiť priamo z hlavnej časti stránky. Nechýbajú ani obľúbené Posledné komentáre a Najčítanejšie články za posledných 7 dní.

 

Sme na sociálnych sieťach: Google+, Facebook, Twitter, YouTube alebo odoberajte naše RSS.

Prehľadne zoradené aktuálne recenzie, telefóny a tablety.

Prehľadne zoradené aktuálne aplikácie a hry.

Pošlite nám TIP na zaujímavý článok. Jednoduché.

MojAndroid blogy. Prihláste sa alebo si vytvorte vlastný blog.

Posledné komentáre pod článkami.

Najčítanejšie články za posledných 7 dní.

Nové zobrazenie článkov.

Veríme, že si na nový design zvyknete a budete častejšie navštevovať váš obľúbený portál MojAndroid.sk. Samozrejme, pracujeme aj na ďalších technických vylepšeniach a aktuálnych novinkách a kvalitných článkoch či recenziách.

Ako sa vám páči nový design stránky MojAndroid.sk?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...

Podeľte sa s nami o vaše prvé postrehy a dojmy z nového designu v komentároch pod článkom.

Nový web design MojAndroid.sk  pripravila agentúra Triad Advertising. Ďakujeme!

29.2.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+