MojAndroid

Prinášame vám ďalšiu, v poradí už 14. časť podcastu MôjAndroid Podcast. V nej sme sa v zložení Miroslav Schwamberg (zástupca šéfredaktora) a Patrik Tarics (redaktor) pozhovárali o novinkách, ktoré spoločnosť Google predstavila na svojej konferencii. Konkrétne sme sa zamerali na slúchadlá Pixel Buds, chromebook Pixelbook Go a smartfóny Pixel 4 a Pixel 4 XL.

Opäť podcastujeme

MôjAndroid Podcast pôvodne vznikol ešte v roku 2016, kedy však ľudia na Slovensku neboli na tento typ obsahu veľmi zvyknutí. Dnes je už ale situácia našťastie iná a aj my vám tak opäť raz prinášame informácie pomocou hovoreného slova. Vypočuť si nás budete môcť minimálne raz týždenne, a to prostredníctvom služieb Spotify, Google Podcasty a Apple Podcasty. Veríme, že sa vám bude tento typ obsahu páčiť a že vám pomôže skrátiť dlhé chvíle napríklad pri cestovaní.

20.10.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+