MojAndroid

Spoločnosť Apple priniesla do mobilného sveta niekoľko trendov, ktoré okamžite adoptovali aj ďalší výrobcovia. Väčšinou to neboli nové nápady, ale až Apple ich dokázal spopularizovať. Napríklad smart hodinky, výrez v displeji alebo tzv. true wireless slúchadlá – Apple AirPods. Tento typ slúchadiel dnes ponúka každý väčší výrobca a od dnešného dňa aj internetový gigant Google. Jeho nová generácia bluetooth slúchadiel Google Pixel Buds má originálny dizajn, kvalitný zvuk, dlhú výdrž, vysoké zabezpečenie a konečne je bez kábla.

Google Pixel Buds cena

Pixel Buds prekvapia vo viacerých smeroch

Pixel Buds majú výrazný okrúhly profil, ktorý v bielej farbe pripomína známe cukríky Mentos. Na ulici tak každý pozná, že počúvate hudbu. Okrem hudby chcú slúchadlá ponúknuť čo najlepšie spojenie s Google Asistentom. Veľmi kvalitný zvuk dokážu adaptovať prostrediu okolo vás a miestu, kde sa práve nachádzate. Ak na vás niekto prehovorí v cudzom jazyku, tak dokážu v kooperácii s Google Prekladačom poskytnúť okamžitý preklad. Google sa chváli aj silným príjmom bluetooth signálu, ktorý by mal fungovať dokonca cez steny troch izieb.

Vďaka bezpečnostnému čipu Titan, ktorý využívajú aj smartfóny Pixel, bude vaša komunikácia dostatočne zabezpečená. Výborná je aj výdrž slúchadiel. Na jedno nabitie vydržia prehrávať hudbu celých 5 hodín. V nabíjacom púzdre v tvare plochého vajíčka ich môžete nabiť ešte 4x. Celková doba prehrávania je tak 24 hodín.  Google Pixel Buds by mali prísť na trh behom jari za cenu 179 dolárov.

Náš tip
Google Play: Objavili sa ďalšie aplikácie, ktoré obsahujú malvér
15.10.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+