MojAndroid

Web MojAndroid.sk oslavuje v máji svoje jedenáste narodeniny. Počas 11 rokov sme vám priniesli množstvo noviniek, recenzií, testov, porovnaní, videí, návodov, fotografií a veľké porovnanie mobilov. Neustále sa snažíme zlepšovať a prinášať vám obsah, ktorý je aktuálny, zaujímavý a relevantný. V tomto budeme pokračovať aj naďalej. Teraz máte šancu dať nám vedieť, čo vás najviac zaujíma, pričom môžete vyhrať smartfón TCL 20 Pro 5G.

V rámci našej narodeninovej súťaže môžete získať zaujímavé ceny. Keďže oslavujeme už jedenáste narodeniny, pripravili sme si pre vás celkom až 11 cien. Ak sa chcete zapojiť, stačí vyplniť dotazník a budete zaradení do žrebovania.

Váš názor neberieme na ľahkú váhu

V redakcii MojAndroid.sk sme si vedomí toho, že trh smartfónov a technológií sa vyvíja rýchlym tempom. Preto sa snažíme vždy prinášať tie najaktuálnejšie témy, o ktorých si myslíme, že by vás mohli zaujímať. Bez vašej spätnej väzby by to nebolo možné dosiahnuť, preto si ceníme každý názor či konštruktívnu kritiku. Práve toto nás posúva ďalej.

Vyplnením dotazníka nám pomôžete zistiť, čo vás a ďalších našich čitateľov zaujíma najviac. Akým témam by sme sa mali venovať podrobnejšie a ktoré témy sú pre vás menej dôležité. Okrem dobrého pocitu, že nám pomôžete, môžete vyhrať aj jednu zo zaujímavých cien.

Vyhrajte smartfón TCL 20 Pro 5G

Prvou cenou, ktorú môžete v našej narodeninovej súťaži vyhrať, je novučičká vlajková loď od spoločnosti TCL, model TCL 20 Pro 5G, ktorého recenziu sme priniesli len pred niekoľkými dňami.

TCL 20 Pro 5G | Foto: Redakcia

Tento smartfón sa môže pochváliť kvalitným na bokoch zahnutým AMOLED displejom s rozlíšením 2400 x 1080 pixelov s podporou HDR10 a technológiou Nxtvision 2. O výkon sa stará procesor Qualcomm Snapdragon 750 5G, ktorý dopĺňa 6 GB operačná pamäť.

TCL 20 Pro 5G | Foto: Redakcia

Na zadnej strane sa nachádzajú štyri fotoaparáty, ten hlavný má rozlíšenie 48 megapixelov. Samozrejmosťou je atraktívny ultra-širokouhlý snímač s rozlíšením 16 megapixelov a uhlom záberu až 123 stupňov.

Súťaž o TCL 20 Pro 5G trvá od dnes 11.05.2021 do 18.05.2021 do polnoci. Následne spustíme ďalšie kolo súťaže o ďalšie zaujímavé zariadenia. Zapojiť sa môžete jednoduchým vyplnením dotazníka.

Výherkyňou súťaže o TCL 20 Pro 5G sa stala Michaela Kohútová.

 

Cenu do súťaže venovala spoločnosť TCL.

Podmienky súťaže

 • Organizátor súťaže je portál MojAndroid.sk
 • Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné vyplniť a odoslať formulár „Hodnotenie stránky MojAndroid.sk (11. narodeniny) “ v rámci série článkov „Súťaž: MôjAndroid oslavuje 11 rokov…“
 • Súťaž začína 11.05.2021 a končí 01.06.2021 o polnoci.
 • Každý týždeň v stredu sa žrebuje o výhru týždňa
 • Zúčastniť sa môže každý len raz, duplicitné odpovede budú vymazané. Nevyžrebovaní účastníci zostávajú v osudí po celú dobu trvania súťaže.
 • Vyžrebovaný súťažiaci vyhrá cenu podľa prislúchajúceho týždňa:
  • 1. týždeň (11.05. – 18.05.2021) – TCL 20 Pro 5G
  • 2. týždeň (19.05. – 25.05.2021) – výhra bude oznámená 19.05.
  • 3. týždeň (26.05. – 01.06.2021) – výhra bude oznámená 26.05.
 • Výhercu ceny týždňa oznámime vždy v stredu na stránke MojAndroid.sk
 • Zapojiť sa do súťaže môže každá fyzická osoba s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky a Českej republiky s vekom 18 a viac rokov v čase zapojenia sa do súťaže.
 • Súťaže sa nemôžu zúčastniť vlastníci, zamestnanci organizátora a ich blízke osoby (v zmysle §116 OZ), ani iné subjekty spojené s organizáciou tejto súťaže a ich blízke osoby.
 • Na výhru v súťaži nevzniká právny nárok. V zmysle § 845 Obč. zákonníka v platnom znení nemožno výhru vymáhať a to ani prostredníctvom súdu.
 • Výhry zo súťaže sú predmetom dane z príjmov fyzických osôb v zmysle zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov a výhercovia sú povinní pri zdanení výhry postupovať podľa toho zákona. Výhry, ktoré výhercovia obdržia predstavujú výhry pred zdanením. Podľa zákona č 595/2003 Z.z. o dani z príjmov, výhry z reklamnej súťaže alebo žrebovania, ktoré neprevyšujú výšku 350 € zdaneniu nepodliehajú.
 • Organizátor súťaže si vyhradzuje právo rozhodovať o všetkých otázkach týkajúcich sa tejto súťaže podľa vlastného uváženia a vyhradzuje si tiež právo kedykoľvek obmedziť, odložiť, prerušiť, zmeniť alebo zrušiť súťaž a jej pravidlá
11.5.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+