MojAndroid

Jednoduchosť nadovšetko! Tým sa riadi aj internetová banka mBank, ktorá koncom minulého roka predstavila novú appku tretej generácie. Ani po oficiálnom predstavení však jej tvorcovia nezaháľajú. Práve naopak. Na ich novom produkte prebiehajú neustále inovácie, aby bola stále lepšia a lepšia.

„Okrem úprav prostredia a ovládania aplikácie sme priniesli aj nové funkcie. Aktivácia aplikácie je maximálne jednoduchá bez nutnosti otvorenia internetového bankovníctva. Prebieha iba pomocou telefónu spätným overovacím hovorom z mBank,“ hovorí produktový Lukáš Kiac, produktový manažér mBank.

Nelámte si hlavu nad tým, koľko míňate

Dominantným prvkom appky mBank 3.0 je funkcia s názvom Moje výdavky. Klient si v priebehu niekoľkých sekúnd na smartfóne pozrie, koľko peňazí minul zo svojho mKonta. Následne si utratenú čiastku  môže porovnať so zhodným obdobím, respektíve konkrétnym dňom v predchádzajúcich mesiacoch. Funkcia je veľmi užitočná práve na stráženie si výdavkov. Keď klient uvidí, že míňa viac, vychytávka Moje výdavky by mu mohla pomôcť prehodnotiť, či sa uberá tým správnym smerom. Pokiaľ ich však naozaj nutne potrebuje, aby niečo zaplatil, je tu možnosť požiadať napríklad o povolené prečerpanie účtu.

V jednoduchosti je úspech

Ďalším pozitívom mobilnej aplikácie mBank 3.0 je funkcia Párovanie. Ide o jednoduché prepojenie s účtom a to len s pomocou hlasového automatu (IVR). Dokonca pri tomto kroku nie je potrebný ani internet banking a tak užívateľ ušetrí opäť nejaký ten čas. Do dvoch minút už môže naplno pracovať so svojim účtom. Najväčšou výhodou tejto funkcie je to, že klient má na všetko len jeden PIN kód a teda si nemusí lámať hlavu nad množstvom ďalších.

Hlasujte za najlepšiu bankovú aplikáciu

Aplikácia mBank je nominovaná v ankete Smart Banka 2017, ak sa vám páči, môžete za ňu zahlasovať a vyhrať Samsung Galaxy S8!

6.2.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+