MojAndroid

Ak náhodou patríte medzi ľudí, ktorí sa rozhodli používať Messenger bez konta na Facebooku, určite dobre viete, že sa doň dá prihlásiť aj cez telefónne číslo. Facebook túto možnosť spustil ešte v roku 2015. Teraz ju ale ruší, čo znamená, že noví používatelia budú môcť používať Messenger len po prihlásení cez účet na Facebooku. Tí, ktorí sa cez telefónne číslo registrovali pred tým, môžu Messenger naďalej používať bez Facebooku. Upozornil na to zahraničný portál Android Central.

Väčšina ľudí to už rieši cez facebookový účet

Prihlásiť sa do aplikácie Messenger ste mohli už takmer päť rokov urobiť dvomi spôsobmi: cez účet na Facebooku alebo cez telefónne číslo. Zdá sa však, že väčšina ľudí v tomto prípade aj tak zvolila možnosť prihlásiť sa cez účet, pretože Facebook sa teraz rozhodol úplne odstrániť druhú možnosť.

“Ak ste v službe Messenger nováčikom, všimnete si, že na rozhovor s priateľmi a uzavretie kontaktov potrebujete účet Facebook. Zistili sme, že drvivá väčšina ľudí, ktorí používajú program Messenger, sa už prihlasuje cez Facebook a chceme tento proces zjednodušiť. Ak už používate program Messenger bez účtu Facebook, nemusíte nič robiť,” povedal jeden z hovorcov Facebooku.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Používatelia, ktorí sa prihlásili do Messengera cez telefónne číslo, nebudú musieť údajne robiť nič a všetko by im malo fungovať po starom. Niekoľko používateľov sa však na Reddite sťažovalo, že ich konto cez telefónne číslo bolo zrušené.

Náš tip
Star Wars: Ako aktivovať túto tému v Messengeri? | Návod

30.12.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+