MojAndroid

Spoločnosť Huawei prináša marcovú aktualizáciu softvéru pre dvojicu svojich smart hodiniek Huawei Watch GT 2 a Watch GT 2e. Informáciu priniesol portál HuaweiCentral.

Čo prináša aktualizácia jednotlivým modelom?

Športové smart hodinky Huawei Watch GT 2e sú na trhu už 2 roky. Marcová aktualizácia im prináša firmvér vo verzii 1.2.8.62 a 1.1.8.22. Meny zmenami v aktualizácii je optimalizácia pre stabilitu systému, čo by malo viesť k lepšiemu výkonu a plynulosti. Žiadne ďalšie nové funkcie v zozname zmien výrobca nespomína.

Huawei Watch GT2 menu aplikacii
Huawei Watch GT 2| Zdroj: Miroslav Schwamberg

Marcová aktualizácia pre starší model Huawei Watch GT 2 je dostupná pre jeho obidve veľkostné verzie. Aktualizácia pre 46-milimetorvý model má podľa portálu HuaweiCentral číselné označenie firmvéru 1.2.13.62. V prípade 42-milimetrového modelu je podľa portálu HuaweiCentral číselné označenie 11.2.15.10.

Čo sa týka zmien, tak táto aktualizácia prináša podporu pre neobmedzené množstvo aplikácií tretích strán z obchodu AppGallery a pridáva heslá na uzamknutie obrazovky. Pribudne aj kompatibilita so športovým vybavením na pomoc pri cvičení, zobrazenie západu slnka, aplikácia na monitorovanie zdravia srdca a ďalšie funkcie.

Ako nainštalovať aktualizáciu?

Ak chcete aktualizovať smart hodinky značky Huawei, tak v spárovanom smartfóne otvorte aplikáciu Huawei Health. Uistite sa, že aplikácia je vo svojej najnovšej verzii. Potom kliknite na pripojené zariadenie a vyberte svoje smart hodinky. Prejdite do sekcie Aktualizácie a klepnutím na najnovšiu aktualizáciu ju stiahnite a nainštalujte.

Náš tip
Ako pomáhajú bankové aplikácie s finančnou gramotnosťou a plánovaním? | Smart Banka 2022

 

12.3.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+