MojAndroid

Po to, ako minulý rok ukončili developeri vývoj populárneho alternatívneho systému CyanogenMod, tak mnoho z nich začalo pracovať na novom systéme. Ten dostal meno LineageOS a už po niekoľkých týždňoch sa stal veľmi populárnym. Používatelia ho radi využívajú dodnes, čoho dôkazom je viac ako 1 milión inštalácií na Android zariadeniach.

lineage-os-instalacie

Tento míľnik sa tomuto alternatívnemu OS podarilo dosiahnuť len mesiac po tom, ako informovali o méte 500 000 inštalácií. Najpopulárnejším zariadením medzi používateľmi tohto systému je OnePlus One, nasleduje ho OnePlus 3/3T, Samsung Galaxy S3 a Redmi Note 3.

Aktuálne ide rozhodne o jednu z najlepšie vybavených a najstabilnejších alternatívnych ROM. Veľkou výhodou je aj podpora veľkej komunity a neustále aktualizácie, ktoré prinášajú nové funkcie. Chcete aj vy vyskúšať LineageOS? Prejdite na ich oficiálny web!

Zdroj: AndroidPolice

20.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+