MojAndroid

Pred približne mesiacom sme boli svedkami poodhalenia zadnej strany pripravovaného modelu LG V60 ThinQ. Tento obrázok odhalil, že na zadnej strane tohto smartfónu sa budú nachádzať hneď štyri fotoaparáty, uložené vodorovne vedľa seba. Teraz sa môžeme vďaka únikom pozrieť na ďalšie náčrty zariadenia, ktoré nám napovedia, čím bude telefón vlastne disponovať.

Kvalitné fotoaparáty a parádna výdrž?

Z obrázku nižšie môžeme posúdiť, že pôjde o celkom veľký smartfón, čomu nasvedčuje aj integrovaná 5000 mAh batéria. Potvrdzujúcou informáciou je aj štvorica mikrofónov, ktoré sú rozmiestnené po zariadení. Dočkáme sa tak okolím nerušených telefónnych hovorov a nahrávaného videa s priestorovým zvukom.

lg v60 thinq

Prítomný bude aj 3,5 mm jack

Za zmienku stojí spomenúť, že ide iba o náčrt, takže určite by sme nemali očakávať priehľadnú zadnú stranu. Čo na druhej strane však očakávať môžeme, je celkom masívna, 5000 mAh batéria. Druhý obrázok ďalej nasvedčuje už len prítomnosti USB-C konektora na spodnej strane, ktorému spoločnosť bude robiť 3,5 mm audio jack, spolu s mriežkou pre primárny reproduktor.

lg v60 thinq

Predstavenie bolo odložené na dobu neurčitú

Nepočuli sme žiadne oficiálne slovo zo strany juhokórejského LG, no v decembri minulého roka tento výrobca prehlásil, že modelu sa dočkáme na MWC 2020. Ďalej podľa portálu GSMarena LG povedalo, že bude podporovať najmodernejšiu 5G sieť a vylepšený režim Dual Screen.

Nanešťastie sa však firma tohtoročnému MWC spolu s niektorými ďalšími výrobcami kvôli koronavírusu nezúčastní, takže nie je úplne jasné, ako, kedy a kde predstavenie prebehne. O prípadných zmenách a novinkách vás samozrejme budeme informovať prostredníctvom nášho portálu.

Náš tip
Samsung prekvapil na Oscaroch skladacím smartfónom Galaxy Z Flip

11.2.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+