MojAndroid

Už tento týždeň 11. februára by sa mali fanúšikovia značky Samsung dočkať predstavenia vlajkových modelov série Galaxy S20 a skladacieho smartfónu Galaxy Z Flip. Či už z nedočkavosti alebo čistej marketingovej vypočítavosti ukázala spoločnosť Galaxy Z Flip ešte pred jeho oficiálnym predstavením. Podľa portálu TheVerge sa tak stalo v krátkej video upútavke na tohtoročnom udeľovaní cien americkej filmovej akadémie Oscar 2020.

Reklama ukázala niektoré funkcie Galaxy Z Flip

Spoločnosť Samsung nie je na Oscaroch žiadnym nováčikom. Pravidelne využíva filmové celebrity, aby na udeľovaní cien prezentovali jej produkty. Oscary v minulosti využila aj na to, aby sa zákazníkom ospravedlnila za kauzu vybuchujúcich smartfónov Samsung Galaxy Note 7. Teraz ukázala počas reklamnej prestávky medzi nomináciami oficiálnu video upútavku na  novinku Galaxy Z Flip. V nej je vidieť otvárací mechanizmus skladacieho smartfónu, ohybný displej a niektoré jeho funkcie. Napríklad fotografovanie selfie snímok, prijímanie hovorov na vonkajšom displeji alebo samotný videohovor. Samsung Galaxy Z Flip by mal podľa reklamy mieriť hlavne na mladých ľudí.

Galaxy Z Flip nebol jediným prekvapením na Oscaroch

Na samotných Oscaroch ale nebola núdza aj o iné prekvapenia. Asi najväčším bol úspech juhokórejského filmu Parazit. Ten ako prvý neamerický film v históriíovyhral nielen cenu za Najlepší cudzojazyčný film, ale aj za Najlepšiu réžiu a Najlepší film. V prípade hereckých cien sa žiadne prekvapenie neudiali. Podľa očakávaní uspel Joaquin Phoenix za hlavnú rolu vo filme Joker a herečka Renée Zellweger za životopisnú drámu Judy. Prvého ocenenia vo vedľajších úlohách sa dočkali aj veteráni Brad Pitt a Laura Dern.

Náš tip
ZTE Axon 10s Pro: Prvý smartfón so Snapdragonom 865 oficiálne

 

10.2.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+