MojAndroid

Spoločnosť LG už niekoľkokrát avizovala, že tento rok predstaví ešte jeden veľký trhák – smartfón LG V20, nástupcu vydareného modelu LG V10. Ten by mal okrem parádnych parametrov priniesť ešte jednu vychytávku – Android 7.0 Nougat. Po Nexus smartfónoch by sa malo LG V20 stať prvým smartfónom s touto verziou Androidu.

LG-V10-recenzia-5

LG vyrobilo v minulosti 3 Nexus smartfóny, a tak má s Googlom naozaj dobré vzťahy. Nie je preto vôbec prekvapením, že práve kórejský výrobca bude prvým, kto bude mať zariadenie s predinštalovaným Androidom 7.0 Nougat. LG V20 by malo byť predstavené už v septembri, s najväčšou pravdepodobnosťou na výstave IFA 2016 v nemeckom Berlíne, ktorej sa osobne zúčastníme aj my. Medzi prvými tak budete mať informácie o tomto zariadení hneď z prvej ruky. LG V20 by malo priniesť, rovnako ako predchodca, niekoľko nových funkcií, ktoré by vás mali prinútiť nad jeho kúpou. LG V10 ponúkalo napríklad duálnu selfie kameru, dva predné displeje, kvalitnú kovovú konštrukciu aj výborný fotoaparát. Sami sme zvedaví, ktorú z týchto funkcií LG vylepší a umiestni do nového LG V20.


Zdroj: AndroidCommunity

1.8.2016
 • mar bartian

  Čítate to co píšete? “LG V20 by malo priniesť, rovnako ako predchodca, niekoľko nových funkcií, ktoré by vás mali prinútiť nad jeho kúpou.”
  Ako bude mat predinstalovany android 7 ked bude predstavený v septembri?

  • adlo99

   Lebo vraj Android 7 má byť predstavený ešte tento mesiac.

  • stanko.z

   no asi preto ze Google uz poskytuje zdrojove kody Androidu 7 vyrobcom mobilov ?

   • mar bartian

    A teraz sa skus opytat kedy bude predstaveny ten nexus ktory bude mat ako prvy android 7 :)

+