MojAndroid

Ako majiteľ vlajkového zariadenia väčšina používateľov očakáva podporu aj po vydaní novej verzie operačného systému Android. Dnes prichádza dobrá správa pre majiteľov zariadenia LG G6. Smartfón by mal podľa slov výrobcu dostať aktualizáciu na systém Android Oreo do konca júna 2018.

Náš tip
LG V30: Oficiálne zahájenie predaja na slovenskom trhu

Vyjadrenie výrobcu na tému Android Oreo aktualizácií.

LG G6 do konca júna 2018

Novší model LG V30 už v súčasnosti ponúka Android 8.0 Oreo a to na vybraných trhoch vrátane toho domáceho kórejského. Podľa oficiálnej talianskej stránky LG by však mala doraziť aktualizácia pre európskych používateľov v priebehu prvého kvartálu 2018. Pre model LG G6 by malo ísť konkrétne o spomínaný termín do konca júna 2018 a to hovoríme o najhoršom scenári. Beta verzia aktualizácie sa pre model G6 objavila ešte koncom minulého roka.

Kliknutím na obrázok môžete zobraziť všetky používateľské recenzie smartfónu LG G6.

Na obrázku vyššie môžete vidieť konkrétne úsek konverzácie a vyjadrenie výrobcu. Dostali ste už aktualizáciu na systém Android Oreo? Akú verziu operačného systému používate na svojom Android zariadení? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Náš tip
LG G6 prichádza s aktualizáciou a vylepšeniami | ANDROID AKTUALIZÁCIE

Zdroj: gsmarena

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
23.1.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+