MojAndroid

Slovenské zastúpenie spoločnosti LG dnes oficiálne informovalo o dostupnosti aktualizácie na Android 5.0 Lollipop pre vlajkovú loď LG G3. Update na najnovší OS od Google sa už objavil v Poľsku, pričom v Nemecku má byť dostupný už v prvom decembrovom týždni. Podobný termín platí aj pre Slovensko a pravdepodobne aj ďalšie krajiny v Európe. Teraz už stačí len počkať na to, kedy LG aktualizáciu skutočne sprístupní.

Android Lollipop prichádza s úplne novým dizajnom aj vylepšenú vizuálnou stránkou. Animácie, farebné schémy aj ikony aplikácií tak dostanú doslova iný rozmer – hĺbka farieb aj tiene budú ešte výraznejšie. Lollipop ponúkne užívateľom aj väčšie zabezpečenie smartfónu, vyšší výkon vďaka Android Runtime (ART) a automatické úsporné nastavenia pri znižujúcim sa stave batérie.

Náš tip
Veľký zoznam všetkých zmien v Android 5.0 Lollipop

Náš tip
Android 5.0 Lollipop: TOP 7 funkcií, o ktorých by ste mali vedieť

Aktualizácia 19.12.2014: Aktualizácia sa konečne objavila aj na zariadeniach na našom území. Jej veľkosť je 522 MB a obsahuje niekoľko významných zmien. Stiahnuť si ju môžete pomocou OTA, teda priamo vo vašom zariadení.

10850797_769045849797971_2111386301_n

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
19.12.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+