MojAndroid

Ak ste majiteľom smartfónu LG G3, tak ste možno už dostali oznámenie o dostupnej novej aktualizácii. Tá so sebou prináša nový Android 6.0 Marshmallow a výhody, ktoré tento systém má. Okrem dizajnových zmien sa môžete tešiť aj na novú verziu nadstavby LG UI a niekoľko vychytávok, ktoré prináša nový Android. Aktualizácia má veľkosť 769,96 MB a ak vám neprišla automaticky, môžete ju skontrolovať v Centre aktualizácií.

Recenzia LG G3

Náš tip
LG G3 dostáva aktualizáciu na Marshmallow v Poľsku

Android 6.0 Marshmallow pre LG G3 sa po prvýkrát objavil ešte koncom minulého roka v Poľsku, no odvtedy ho získalo len veľmi málo modelových označení. Tento týždeň zrejme LG uvoľnilo celosvetovú aktualizáciu, pretože nám písali aj viacerí z vás, že ju už obdržali. Máte LG G3 a nainštalovali ste si naň nový Android? Napíšte nám, aké zmeny a vylepšenia ste postrehli!

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
23.3.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+