MojAndroid

Leto 2021 je oficiálne tu. Školy zatvorili svoje brány a nastáva čas oddychu. Aspoň pre niekoho. Operátori každoročne prichádzajú so zaujímavými letnými akciami, inak tomu nie je ani teraz.

Nekonečné dáta v Telekome

S nekonečnými dátami prichádza Telekom. Kampaň štartuje už dnes, 1. júla. Celé dva mesiace budú môcť zákazníci využívať dáta vďaka neobmedzenému balíčku. Akcia je dostupná aj pre predplatené karty.

Zákazníci, ktorí majú najnovšie paušály (Základ, Ideál, Dáta, Nekonečno) a aj staršie Áno alebo Happy paušály si budú môcť balík aktivovať zdarma počas každého mesiaca priamo v Telekom aplikácii. Akcia je dostupná aj pre najnovšie biznis paušály, rovnako aj pre staršie ÁNO Biznis.

Nekonečné dáta môžu zákazníci čerpať aj v 5G sieti Telekomu, ktorá sa v posledných dňoch pomerne výrazne rozrástla do obcí v okolí Bratislavy. Limit neobmedzených dát je nastavený na 1000 GB.

Ak si zákazníci Predplatenky medzi 1. júlom a 31. augustom 2021 aktivujú balík Nekonečné pripojenie na 10 dní, môžu získať aj Nekonečné dáta na deň zdarma. Akcia funguje tak, že počas 10 dní platnosti balíka si bude môcť zákazník cez Telekom aplikáciu aktivovať jeden raz balík Nekonečné dáta na deň za 0 €.

Nekonečné dáta pre objavovanie Slovenska

„Telekom štartuje letnú dátovú kampaň primárne pre to, aby zákazníci mohli cestovať po Slovensku, užívať si aj menej známe miesta a naplno objavovať destinácie, kde možno ešte v živote neboli. Máme záujem o to, aby naši zákazníci trávili leto na Slovensku a podporili aj domáci cestovný ruch, ktorý v minulých mesiacoch utrpel veľké straty. Veríme, že aj takto sa nám podarí rozhýbať Slovákov po všetkých regiónoch, navštíviť nikdy nevidené hrady, zámky, jazerá či iné krásy našej krajiny,“

Dušan Švalek, riaditeľ mass market segmentu Slovak Telekom.

Odmeny za dobíjanie kreditu v Orange

Zákazníci predplatených kariet Prima môžu získať nekonečné víkendové volania a nekonečné víkendové správy v sieti Orange, prípadne 10 GB víkendových dát ako odmenu. Stačí si pravidelne dobíjať kredit.  Zákazníci pri pravidelnom dobíjaní kreditu tieto odmeny dostanú automaticky.

Ak si zákazník počas 30 dní od prvého dobitia kreditu, ktoré môže byť v ľubovoľnej sume od 7 eur, opätovne dobije kredit na svojej Prima karte vo výške aspoň 10 eur, Orange mu do 24 hodín automaticky aktivuje prvú odmenu – Nekonečné víkendové volania v sieti Orange, ktorej platnosť je 30 dní.

Ak si však do 30 dní od posledného dobitia opätovne dobije kredit vo výške 10-150 eur, platnosť prvej odmeny sa mu predĺži a navyše k nej získa aj odmenu druhú, čiže k Nekonečným víkendovým volaniam v sieti Orange získa aj Nekonečné víkendové správy v sieti Orange. Ak si následne zákazník počas ďalších  30 dní dobije svoj kredit minimálnou sumou 10 eur ešte raz, automaticky získa aj Víkendové dáta 10 GB a môže tak využívať všetky tri odmeny naraz.

Najpredávanejšie smartfóny v Orange

10 GB dát za 10 eur

Operátor tiež predĺžil ponuku, v rámci ktorej môžu zákazníci predplatených kariet Prima Go a Prima Dáta získať 10 GB dát za 10 eur. Ponuku je možné aktivovať ako doplnkovú službu, ktorá je dostupná pri kúpe predplatenej karty.

4ka dáva zľavu za prenos čísla

Najmladší operátor si na leto pripravil ponuku, s ktorou zákazníci ušetria. A to konkrétne 2 eurá mesačne dlhodobo. Stačí, ak si prenesú svoje číslo. Akcia trvá od 21.6. do 30.9.2021.

Naše paušály SLOBODA ponúkajú presne to po čom zákazníci túžia. Veľké objemy dát, ktoré poslúžia na zdieľanie všetkých zážitkov s priateľmi, rodinou či okolitým svetom bez akýchkoľvek obmedzení a teraz aj s výhodnejšou cenou, pretože sú o 2 eura lacnejšie.

Andrea Čagalová, manažérka, ktorá stojí za SLOBODOU zákazníkov 4ky.

Náš tip
Orange vs Telekom. Kto má lepší dátový paušál za 20 eur?
Náš tip
4ka vs. Radosť: Porovnanie neobmedzených ponúk, ktorá sa oplatí viac?
1.7.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+