MojAndroid

Keď prvýkrát Google predstavil Chromebook, všetci ho vnímali ako tablet s klávesnicou a nedokonalým operačným systémom. Za niekoľko rokov sa ale Chromebooky pomerne dosť vyvinuli a dnes sa používajú aj ako náhrada klasického PC na školách či v kanceláriách, kde sa od počítačov neočakávajú náročné úkony a ich hlavnou úlohou je práca s dokumentmi a internetom. Rozšíril sa aj zoznam výrobcov, ktorí začali vyrábať Chromebooky a najnovšie sa ku nim pridalo aj Lenovo.

lenovo_yoga_book_recenzia-13-titulka

Hoci prichádza Lenovo na trh s Chromebookmi až teraz, veľmi rýchlo môže predstihnúť konkurentov. Budúci rok chce totižto vydať s operačným systémom Chrome OS jedno zo svojich doteraz najprepracovanejších zariadení – Lenovo Yoga Book. Výrobca vie, že medzera medzi Chrome OS a Androidom sa bude postupne zmenšovať, a tak chce byť na tento krok dostatočne pripravený. Nehovoriac o tom, aký výborný form-factor ponúka Yoga Book, s jednoduchým systémom Chrome OS a jeho parametrami bude budúci rok jednoznačne hitom trhu. Čo hovoríte na túto ideu? Kúpili by ste si Lenovo Yoga Book aj s operačným systémom Chrome OS?

Zdroj: TalkAndroid

20.12.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+