MojAndroid

Spoločnosť Lenovo prináša najnovší systém Android Marshmallow aj na svoje dostupnejšie zariadenia. Majitelia smartfónov Lenovo Vibe P1 a Lenovo Vibe S1 sa môžu tešiť na objemnú aktualizáciu, ktorá im prinesie aktuálnu verziu systému Android so všetkými jeho vylepšeniami a novinkami.

Lenovo_Vibe_P1_11-1

Vzhľadom na to, že spoločnosť Lenovo používa vo svojich novších smartfónoch takmer čistú verziu systému Android, sa môžete tešiť na všetky jeho novinky v plnej kráse a presne tak, ako ich mienil priniesť Google. V oboch prípadoch ale ide o objemné aktualizácie s veľkosťou cez 1,6 GB, a tak sa pred inštaláciou uistite, že ste pripojení k Wi-Fi sieti. Podrobne si tiež prečítajte oznámenie pred inštaláciou a spravte všetky potrebné kroky, aby ste predišli zbytočnej strate vašich dát.

Lenovo Vibe S1 Testujeme 5

Aktualizácia by v týchto chvíľach mala byť dostupná na zariadeniach aj na Slovensku, no ako to už býva zvykom, možno si na ňu budete musieť chvíľu počkať. Kým sa vám ale zobrazí aktualizácia na vašom zariadení, môžete jej dostupnosť skontrolovať v nastaveniach vášho telefónu.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
2.5.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+