MojAndroid

Spoločnosti Lenovo sa v poslednej dobe darí a jedným z jej najväčších úspechov v našich končinách je spustenie predaja smartfónov na Slovensku. Okrem smartfónov je ale spoločnosť známou aj na trhu s počítačmi a notebookmi, pričom má svojich zástupcov aj v kategórii tabletov. Najnovšie správy zo zahraničia ale dokazujú, že sa Lenovo začalo angažovať aj na poli inteligentného príslušenstva. vývojové centrum spoločnosti pripravuje Lenovo SmartBand, inteligentný fitness náramok s podporou pre Android, Windows Phone aj iOS.

lenovo_sb2 lenovo_sb3

Náramok Lenovo SmartBand prešiel certifikáciou FCC, ktorá naznačuje aj jeho funkcionalitu. K zariadeniu ho pripojíte cez Bluetooth, pričom základné fitness údaje a čas budú zobrazené na malom displeji. Samozrejmosťou je aj synchronizácia upozornení na hovory či zmeškané udalosti. Vstavaná batéria by náramku mala vydržať na 7 dní neustáleho používania, pričom zaujímavou je aj odolnosť, ktorú zaručí aj v tomto prípade certifikát IP67. Zatiaľ nie je známe koľko tento náramok bude stáť ani kedy príde na trh, no akonáhle budeme vedieť viac údajov, tak vás budeme informovať.

Zdroj: AndroidCommunity

7.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+