MojAndroid

Ako začať? Kde nájsť dobré tipy a základné techniky? Ktoré postupy si treba osvojiť? Ako nájsť prvých zákazníkov a predávať svoj produkt?

Odpovede na tieto otázky sa vo všeobecnosti hľadajú len veľmi ťažko. Internet je plný rôznych školení, kurzov a postupov, no nie vždy to tak celkom stojí za to.

Aby sa vám s tým všetkým trochu pomohli, oslovili sme priamo vývojárov zo spoločnosti Google. Tí pre nás zozbierali niekoľko zaujímavých zdrojov, ktoré by vývojárom aplikácií mali pomôcť s tvorbou produktov, ale aj s následným marketingom a získaním prvých predajov.

Tipy na kurzy pre vývojárov, ktoré odporúčajú ľudia z Google

  • Startup School – Obsahuje kopu užitočných materiálov. V januári 2021 dokonca má pribudnúť kurz Business Model Mastering, na ktorý by ste obzvlásť mali upriamiť svoju pozornosť.
  • Founders Academy – kurz, ktorý mení zakladateľov spoločností na skutočných lídrov. Nová verzia by mala byť dostupná v januári 2021.
  • GameCamp – Pravidelné kurzy zamerané primárne na vývoj hier, no na svoje si prídu aj vývojári zameraní na iné kategórie.
  • Google for Startups – Všeobecná stránka projektu spoločnosti Google, ktorý je zameraný na podporu začínajúcich spoločností. Pomôže vám nájsť tie správne nástroje a osvojíte si všetky správne postupy, s ktorými maximalizujete šancu na úspech svojich projektov.
  • Build Your Online Business – Kurz z Digitálnej garáže od Google zameraný na základné princípe pre vytvorenie fungujúceho online biznisu.
  • Online kurzy zamerané na digitálny marketing – Digitálna garáž Google obsahuje širokú plejádu kurzov zameraných na oblasť digitálneho marketingu. Stačí si vybrať kde začnete a postupne sa prelúskajte všetkým, čo pre vás má pridanú hodnotu.
Náš tip
Huawei podporuje vývojárov mobilných aplikácií. Ponúka poradenstvo aj nástroje
16.11.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+