MojAndroid

Čínska spoločnosť TCL, ktorá aktuálne stojí za značkou Alcatel, už pripravuje svoje portfólio smartfónov pre rok 2018. Základ tvorí 6 modelov a my poznáme už aj prvá rendery vďaka únikom zo známeho Twitter účtu @evleaks.

Náš tip
Alcatel oficiálne prináša smartfóny Idol 5, Idol 5S, A7 a A7 XL s cenou pod 400 eur!
Náš tip
Alcatel A3: Dostupný smartfón s inteligentným skenerom odtlačkov prstov

Základ tvorí 6 smartfónov

Ako môžete vidieť na obrázku nižšie, ide o pomyselnú pyramídu smartfónov. Navrchu sa nachádza pravdepodobne najviac vybavený model a naopak na najnižšom stupni zasa cenovo dostupné smartfóny, kde bude potrebné rátať s nejakými kompromismi.

Alcatel 5 bude smartfón alebo séria smartfónov, ktorá ponúkne to najlepšie, čo spoločnosť uvedie na trh. V tomto prípade sa dá očakávať kvalitné spracovanie s výhodným pomerom cena/výkon pre koncového zákazníka. Alcatel 3 je séria rozčlenená do dvoch kategórií. Smartfóny Alcatel 3X a 3V tvoria pomyselnú vyššiu strednú triedu s duálnym fotoaparátom a tiež sklenenou, lefvsklou zadnou stenou na štýl modelu Alcatel Idol 4S.

Náš tip
Alcatel A5 LED s interaktívnym LED krytom mieri do predaja

Na najnižšom stupni sa nachádzajú smartfóny Alcatel 3, Alcatel 3C a Alcatel 1X. Pôjde pravdepodobne o smartfóny strednej až nižšej strednej triedy. Smartfóny, najmä model 1X, budú cielené zrejme na rozvojové trhy. My sme zvedavý kedy a za akú sumu sa dostanú nové Alcatel smartfóny aj na náš trh. O ďalších dostupných informáciách vás budeme informovať.

Zdroj: gizmochina

17.10.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+