MojAndroid

Používateľské recenzie na webe MojAndroid.sk majú za úlohu pomôcť pri výbere smartfónu. Vďaka reálnym skúsenostiam majiteľov majú potenciálni zákazníci prehľad o tom, čo ktorý model ponúka a čo môžu od neho časom očakávať. Teraz tak môžu urobiť na základe viac ako 1500 používateľských recenzií, ktoré ste do nášho katalógu pridali od mája. Práve vtedy sme sekciu s používateľskými recenziami spustili.

Používateľské recenzie nájdete v katalógu zariadení pod samostatnou záložkou Recenzie pri každom zariadení. Veríme, že každý z vás vlastnil prinajmenšom jeden alebo dokonca viac Android smartfónov. O skúsenostiach s nimi ste sa mohli, a stále môžete, podeliť aj s ostatnými používateľmi, a to práve prostredníctvom používateľských recenzií na našom webe.

samsung-galaxy-s6-edge-katalog-pouzivatelske-recenzie

Pridajte vlastnú recenziu

Proces pridania recenzie je veľmi jednoduchý. Po prekliknutí sa do správnej sekcie katalógu sa môžete, ale nemusíte zaregistrovať, následne využijete prihlásenie prostredníctvom meno a hesla, prípadne zadaním mena a e-mailu. Potom už môžete k jednotlivým zariadeniam v katalógu pridávať svoje vlastné recenzie. Zariadenia môžete hodnotiť slovne, ale aj prostredníctvom číselného hodnotenia od 0 do 10 v niekoľkých kategóriách – Konštrukcia a dizajn, Výkon, Displej, Cena, Výdrž batérie a Fotoaparát. Ak sa vám ale nechce hľadať zariadenie v katalógu, je jednoduchšie využiť samostatnú podstránku s formulárom Pridať používateľskú recenziu, cez ktorý môžete ohodnotiť svoje zariadenie.

Pridat-pouzivatelsku-recenziu-MojAndroid

28.1.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+